Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

CZY 10 LETNI KON NADAJE SIĘ DO SPORTOWEGO SKAKANIA

2 odpowiedzi w tym temacie

Nytaa66

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Witam . Za rok chce kupić konia i znalazłam bardzo ładnego ogiera urodzonego 2005r. Z tego co wiem to z opisu sprzedającego wynika ze kon juz dos długo startuje w zawodach . Widziałam zdjęcia i filmiki i nawet bardzo ładnie się rusza . Parkury skacze 130cm a pojedyncze przeszkody do 145 cm . Lecz teraz ma 9 lat a za rok będzie miał 10 . I moje pytanie brzmi tak :
Czy też kon nie będzie już za stary na regularny udział w zawodach skokowych. Czy będzie miał siły i nie będzie się szybko męczył . Bardzo proszę o pomoc

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
proszę daję radę ... za stary ... a ty idż do lekarza od oczu bo na głowę za póżno ... amen
arkady66

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
haha.. czasem Cię kocham Arku.
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych