Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ćwiczenia ręce, dosiad

3 odpowiedzi w tym temacie

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Znowu pytanie z serii tych głupich a mianowicie jak wzmocnić swoje ręcę ? , znalazłem stajnię w której zaczynam pracę, ale na przywitanie pojawił się problem, moje ręcę nie dają rady utrzymać tak narwanych koni, czy może to kwestia dosiadu ?
Mam nadzieję że znajdzie się tu osoba która pomoże takiemu amatorowi jak ja... Z góry dzięki :)

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
Na koniach wyścigowych się nie znam, ale chyba dosiad tam mało znaczący jest? W sensie takim, że nie bardzo jak masz przysiąść konia, chyba, że jeździsz w normalnych siodłach, to wtedy masz możliwość.
Wiem też że w wyścigach są specjalne sposoby trzymania wodzy, po to właśnie, by sobie jakoś radzić.
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Taak, ale nie przemawia do mnie "wzmocnienie" ręki, bo prędzej tak jak piszesz Artanis chodzi o sposób utrzymania konia a nie siłę "heblowania". Ja też nie znam się dobrze na wyścigach ale mam kontakt z paroma końmi po torach i są bardzo delikatne w pysku,czułe na pomoce. Wędzideł na gonitwach też nie mają mega mocnych. Na forum "Finisz" jest podejrzewam więcej znawców i może tam ktoś pomoże, radziłabym jednak inaczej sformułować pytanie , bo odbiorą to tak jakby Miodek pytał jak mocniej szarpać konia za paszczę żeby nie rwał do przodu :)

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska

Wyświetl postUżytkownik frostiness dnia 13 styczeń 2015 - 09:55 napisał

Taak, ale nie przemawia do mnie "wzmocnienie" ręki, bo prędzej tak jak piszesz Artanis chodzi o sposób utrzymania konia a nie siłę "heblowania". Ja też nie znam się dobrze na wyścigach ale mam kontakt z paroma końmi po torach i są bardzo delikatne w pysku,czułe na pomoce. Wędzideł na gonitwach też nie mają mega mocnych. Na forum "Finisz" jest podejrzewam więcej znawców i może tam ktoś pomoże, radziłabym jednak inaczej sformułować pytanie , bo odbiorą to tak jakby Miodek pytał jak mocniej szarpać konia za paszczę żeby nie rwał do przodu :)
Może faktycznie źle sformułowałem pytanie...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych