Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pomoc na służewcu

10 odpowiedzi w tym temacie

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Czy jazdy na wyścigach są jeszcze możliwe ? , można przyjść kiedy się chce ?. Jeżeli jestem niepełnoletni to muszę mieć zgodę rodziców ?. Do kogo się zgłosić ?. Planuję we wtorek zawitać, ale nie wiem jak to ma wyglądać...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
podaj do siebie numer to zadzwonię i wszystko ci powiem
arkady66

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
telefonu nie masz czy zero na karcie ?? ... no stary to jak ty chcesz zacząć karierę wyścigową jak wstajesz o 11 w południe i nie masz czasu skorzystać z wyjątkowej szansy ??
arkady66

platynka17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Miejsce zamieszkaniamielec
juz mu sie nie chce.
Postępuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi.

Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, skorzystałby człowiek, a stracił kot.

Najszlachetniejsze dzieło Boga - człowiek. Kto to wymyślił?

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Przepraszam za zawracanie głowy, ale doszedłem do w wniosku że dojeżdżanie 70 km komunikacją miejską to nie jest dobry pomysł, poszukam jakiejś kameralnej stajni w swoich okolicach :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no chyba że dojdziesz do wniosku że stajnia kameralna jest mało kameralna a ty przecież szukasz kameralnej stajni w której da ci ktoś konia do pojeżdżenia gratis ... szokujące
arkady66

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 21 styczeń 2015 - 21:50 napisał

no chyba że dojdziesz do wniosku że stajnia kameralna jest mało kameralna a ty przecież szukasz kameralnej stajni w której da ci ktoś konia do pojeżdżenia gratis ... szokujące
Nie oczekuje jazd za darmo, słyszał pan o czymś takim jak jazdy za pomoc ?
Nie wiem co w tym jest szokującego...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
szokujące jest w tym że aby ,, jeździć za pomoc ,, to trzeba coś potrafić i mieć jakiś staż ... ( chociaż dwudniowy ) .. haha
arkady66

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 22 styczeń 2015 - 22:25 napisał

szokujące jest w tym że aby ,, jeździć za pomoc ,, to trzeba coś potrafić i mieć jakiś staż ... ( chociaż dwudniowy ) .. haha
haha nie śmieszne... Oczywiście zgadzam się że trzeba mieć staż więcej niż dwudniowy to oczywiste, ale lepiej dojeżdżać rowerem te 20 km niż naszą idealną komunikacją miejską, pan sobie chyba nie zdaje sprawy ile to jest 70 km. Odległość odległością, biorąc pod uwagę inne czynniki takie jak koszty, mam 17 lat więc moje fundusze na pewno by nie wystarczyły na regularną podróż na Służewiec...

platynka17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Miejsce zamieszkaniamielec
Napewno cos znajedziesz. W Polsce z kazdej strony patrza zeby znalezć kogos kto za darmo sie orobi. Pozdrawiam:)
Postępuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi.

Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, skorzystałby człowiek, a stracił kot.

Najszlachetniejsze dzieło Boga - człowiek. Kto to wymyślił?

Miodek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik platynka17 dnia 23 styczeń 2015 - 11:19 napisał

Napewno cos znajedziesz. W Polsce z kazdej strony patrza zeby znalezć kogos kto za darmo sie orobi. Pozdrawiam:)
Wierzę jeszcze w ludzi, a jak się pomylę to będę zmuszony w wakacje jeździć na Służewiec, no cóż, czego nie robi się dla marzeń...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych