Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Reportaz o panu Lechu i jego koniach.

6 odpowiedzi w tym temacie

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
  • Miejsce zamieszkaniatak
Chcialam jedynie wkleic reportaz z gazety o panu o wielkim sercu! Pan Lech choruje ciezko, sam zajmuje sie 3 konmi. Co miesiac ma 1000zl. Warto przeczytac caly reportaz. Kto zechce i moze to pomoze.
http://zielonagora.g...mowitym.html#MT
Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą że mogą...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
to jest pomoc bezpośrednia czytałem o nim reportaż ... pierwszy raz usłyszałem o im od centaurusa ...
ja przeleje mu na dobrego whiskacza .. twoje zdrowie stary ...będzie amen jak mu nogi odrosną ...
arkady66

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
Czlowiek ekscentryczny ale po przejsciach! Rodzine ma skur... czlowiek o wielkim sercu. Pomoc mozna na kilka sposobow: przelac jakies pieniazki, wyslac paczke lub jak ktos na miejscu to poczyscic koniki czy pomoc wokol domu. Ja podziwiam czlowieka!

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ja mu podeślę ze dwie butelki i ze dwie tirówki ... poczyszczą , wypiją i rozładują skrajne emocje ... wolę dać jemu niż dać choćby złotówkę animalsom czy fundacjom ...
arkady66

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
Arku racja, racja! Do tej pory spotkalam jedna jedyna fundacje, ktore rzeczywiscie pomaga koniom! Po wizycie innej ale bardzo znanej fundacji (ktora wezwalam do sasiadow, ktorzy skrajnie glodzili suke ze szczeniakami) pies zniknal bez sladu. wyslalam zdjecia, filmy przedstawiajace suke z dwoma szczeniakami. Suka skrajnie wychudzona, na krotkim lancuchu, zima byla konkretna wtedy, po -20stopni, a buda drewniana, dziurawa. Pies dostawal jesc raz na kilka dni- suchy goracy makaron, ktory zanim ostygl, to juz zamarzl. Wszystko doslownie zasrane. Sasziedzi dokarmiali psa, czesc sasiadow nosila resztki z obiadu do wlascicieli, wlascicielom 15metrow za dom sie nie chcialo isc to wyrzucali do kibla to co ktos przyniosl. Dokarmialam tego psa przez dluzszy czas, zanioslam z sasiadka jakies stare koce i slome ze stajni, zawsze to cos przed zimnem ochroni. Fundacja zobaczyla, ze jest problem, odpisali mi na maila, ze przyjada. Przyjechali po ponad miesiacu. Wlasciciel wcisnal im bajke, ze codziennie pies jest wyprowadzany, ze chudy, bo miala duzo malych, ze codziennie oczywiscie karmiony, a kupy wokolo posprzata w nastepnym tyg. bo bedzie mial urlop. Po wizycie odpisali mi, ze wszystko jest ok. Odpisalam im wtedy, ze sprawy juz nie ma, bo tak szczeniaki poginely tak samo suka zniknela bez sladu. Tak bardzo pomogla wielka i znana fundacja potrzebujacym czworonogom.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
gdyby chodziło o konia wartego parę tysięcy pln zabrali by go od razu .... a pies a pies to im mordę lizał ... haha
arkady66

unkown

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1525 postów
Wtedy tez zmienila sie calkowicie moja wizja fundacji.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych