Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

SPRZEDAM Siodło western SIMCO

siodło western simco westernowe

2 odpowiedzi w tym temacie

Leilaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSochaczew
SPRZEDAM
Siodło westernowe SIMCO
Siodło zostało sprowadzone z Niemiec. Jest w niemal idealnym stanie.
Jest to siodło z wyższej półki, nie jakieś badziewie typu Natova.
Ma bardzo miękką skórę, nie ma prawie śladów użytkowania, zadrapań, nawet strzemiona są w idealnym stanie.
Jest niezwykle wygodne.
Kolor brązowo-wiśniowy.
Rozmiar 16", długość całkowita 63cm, rozstaw łęku ok. 18cm.
Jedyną wadą w siodle, gdy je kupowałam, było zadrapanie skóry na łęku, ale oddałam je do szewca, który wypełnił ubytek "płynną skórą" i teraz niemal nie widać tego uszkodzenia (patrz zdjęcia).
Szczerze polecam. Sprzedaję wyłącznie dlatego, że siodło nie pasuje na mojego konia.
Odbiór osobisty Warszawa, Sochaczew i okolice. Wysyłka kurier.
Na życzenie mogę wysłać więcej zdjęć Emotikon smile
Cena jest do negocjacji. Dodam, że ceny tych siodeł zaczynają się od 2600-3000zł.
Zdjęcia: http://ogloszenia.re...zczegoly/182992

karolina111

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejsce zamieszkaniakostrzyn wielkopolski
A jaka cena? Wygodne to siodło? Mi po głowie chodzi zakup Prestige Italia z http://www.siodla.pl/ Słyszałam, ze to jedne z najlepszych siodeł. Teraz mam taie stare nawet nie wiem jakiej firmy i strasznie niewygodnie mi się na nim jeździ.

Leilaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSochaczew
Siodło zostało sprzedane :)
w najbliższej przyszłości planuję sprowadzenie z zagranicy kilku firmowych (i dobrych!) siodeł western, także polecam śledzenie mojego konta na re-volcie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych