Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

STYL WESTERN

13 odpowiedzi w tym temacie

magia24

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Cześć,
piszę pracę magisterską na temat opinii jeźdźców klasycznych o jeździe w stylu western.
Bardzo proszę Was jeźdźców jeżdżących stylem klasycznym o wypowiedzenie się pod tym postem. Bardzo będę wdzięczna za każdą odpowiedź dotyczącą tematu.
Pozdrawiam Ola

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ile płacisz za pomoc i cenne wskazówki ??
arkady66

magia24

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
a na jaką cenę wyceniasz swoją pomoc i cenne wskazówki?? Mogę Cie zaprosić na fajne tereny w mojej okolicy :)
Bardzo bym chciała żeby dużo osób wypowiedziało się pod tym tematem - naprawdę dużo mi pomożecie
Pozdrawiam

magia24

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Jeźdźcy klasyczni napiszcie parę słów o westernie
Czy próbowaliście kiedykolwiek, jeśli tak to czy Wam się podobało?
Czy czytacie książki artykuły o westernie, czy jeździcie na zawody?
Czy Waszym zdaniem coś się zmieniło w postrzeganiu stylu westernowego na przestrzeni lat - bo mi się wydaje że dużo się zmieniło
Czy Waszym daniem jest to oryginalny styl czy raczej męczą konie??
Który styl Waszym zdaniem jest droższy jeśli chodzi o sprzęt i konie?
I czy uważacie że westernowcy umieją jeździć??
Bardzo proszę Was o wypowiedzenie się chociaż na niektóre z tych pytań
Pozdrawiam

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
zatem zaproś ...
próbowałem czytałem jeździłem , westowiec jeżdzi lepiej niż niejeden klasyk , sam styl i konie są bardzo drogie i na pewno nie dla dżemojadów kowalskich
arkady66

klubowy

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
niezły temat sobie wybrałeś :D

geryk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Powodzenia z tematem ;)
Laserowa liposukcja to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Masz ciekawy temat pracy. Nie miałam okazji do takiej jazdy, ale znam opinie, że westerny jeżdżą znacznie lepiej niż klasyki, tylko trzeba znaleźć dobrze wyszkolonego konia.

Maciej Załęcki

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Sam często bywam na imprezach westernowych i wiem, jak wiele pracy trzeba włożyć w umiejętność tego typu jazdy. Tutaj poczynając od samego sprzętu czyli m.in. siodła jest ogromna różnica w jeździe. Nie mówiąc już o samej komunikacji z koniem, który musi być tak jak i sam jeździec do takiej jazdy odpowiednio przyuczony i przeszkolony.
Konie to moja pasja. I jestem tej pasji oddany w pełni. Inwestuję swój czas, pieniądze i wiem, że jest to tego warte.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no ja też bywam ...
arkady66

Tomek78

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Hej,

Odezwij się do mnie na priv. Mogę Ci udostępnić sporo informacji na temat tego stylu (posiadam tytuły odpowiedniej literatury).
Moja młodsza siostra pisała pracę na trochę inny, ale bardzo podobny temat.

Pozdrawiam

paul89

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Bardzo interesujący temat jak na pracę magisterską. Jeśli uda ci się obronić to napisz nam jak ci poszło:)

Natalia123

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Troche szeroki temat. Co do męczenia koni to trzeba by spytac ich hehe ;) Styl znaczaco różni się od np. szkoły angielskiej i wymaga zupełnie innych umiejętności tak od nas samych, jak i konia, wiec jesli jest przeszkolony i przystosowany do takiego rodzaju jazdy to nie ma problemu. Wiadomo tez, że wymagane sa wieksze nakłady finansowe - inny sprzet, inny koń, no i obowiazkowy kapelusz :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
szeroki temat i kosztowny ... nikt gratis nie będzie pisał wielostronicowych wywodów i opinii w temacie szanownej pani przyszłej magister ... amen
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych