←  Ujeżdżenie

Świat Koni

»

STYL WESTERN

- zdjęcie magia24 10 cze 2015

Cześć,
piszę pracę magisterską na temat opinii jeźdźców klasycznych o jeździe w stylu western.
Bardzo proszę Was jeźdźców jeżdżących stylem klasycznym o wypowiedzenie się pod tym postem. Bardzo będę wdzięczna za każdą odpowiedź dotyczącą tematu.
Pozdrawiam Ola
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 11 cze 2015

ile płacisz za pomoc i cenne wskazówki ??
Odpowiedz

- zdjęcie magia24 17 cze 2015

a na jaką cenę wyceniasz swoją pomoc i cenne wskazówki?? Mogę Cie zaprosić na fajne tereny w mojej okolicy :)
Bardzo bym chciała żeby dużo osób wypowiedziało się pod tym tematem - naprawdę dużo mi pomożecie
Pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjęcie magia24 04 lip 2015

Jeźdźcy klasyczni napiszcie parę słów o westernie
Czy próbowaliście kiedykolwiek, jeśli tak to czy Wam się podobało?
Czy czytacie książki artykuły o westernie, czy jeździcie na zawody?
Czy Waszym zdaniem coś się zmieniło w postrzeganiu stylu westernowego na przestrzeni lat - bo mi się wydaje że dużo się zmieniło
Czy Waszym daniem jest to oryginalny styl czy raczej męczą konie??
Który styl Waszym zdaniem jest droższy jeśli chodzi o sprzęt i konie?
I czy uważacie że westernowcy umieją jeździć??
Bardzo proszę Was o wypowiedzenie się chociaż na niektóre z tych pytań
Pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 17 lip 2015

zatem zaproś ...
próbowałem czytałem jeździłem , westowiec jeżdzi lepiej niż niejeden klasyk , sam styl i konie są bardzo drogie i na pewno nie dla dżemojadów kowalskich
Odpowiedz

- zdjęcie klubowy 10 lut 2016

niezły temat sobie wybrałeś :D
Odpowiedz

- zdjęcie geryk 26 lut 2016

Powodzenia z tematem ;)
Odpowiedz

- zdjęcie Zielonka 26 lut 2016

Masz ciekawy temat pracy. Nie miałam okazji do takiej jazdy, ale znam opinie, że westerny jeżdżą znacznie lepiej niż klasyki, tylko trzeba znaleźć dobrze wyszkolonego konia.
Odpowiedz

- zdjęcie Maciej Załęcki 08 cze 2016

Sam często bywam na imprezach westernowych i wiem, jak wiele pracy trzeba włożyć w umiejętność tego typu jazdy. Tutaj poczynając od samego sprzętu czyli m.in. siodła jest ogromna różnica w jeździe. Nie mówiąc już o samej komunikacji z koniem, który musi być tak jak i sam jeździec do takiej jazdy odpowiednio przyuczony i przeszkolony.
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 11 cze 2016

no ja też bywam ...
Odpowiedz

- zdjęcie Tomek78 19 cze 2016

Hej,

Odezwij się do mnie na priv. Mogę Ci udostępnić sporo informacji na temat tego stylu (posiadam tytuły odpowiedniej literatury).
Moja młodsza siostra pisała pracę na trochę inny, ale bardzo podobny temat.

Pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjęcie paul89 28 cze 2016

Bardzo interesujący temat jak na pracę magisterską. Jeśli uda ci się obronić to napisz nam jak ci poszło:)
Odpowiedz

- zdjęcie Natalia123 20 lip 2016

Troche szeroki temat. Co do męczenia koni to trzeba by spytac ich hehe ;) Styl znaczaco różni się od np. szkoły angielskiej i wymaga zupełnie innych umiejętności tak od nas samych, jak i konia, wiec jesli jest przeszkolony i przystosowany do takiego rodzaju jazdy to nie ma problemu. Wiadomo tez, że wymagane sa wieksze nakłady finansowe - inny sprzet, inny koń, no i obowiazkowy kapelusz :)
Odpowiedz

- zdjęcie arkady66 25 lip 2016

szeroki temat i kosztowny ... nikt gratis nie będzie pisał wielostronicowych wywodów i opinii w temacie szanownej pani przyszłej magister ... amen
Odpowiedz