Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jak można pomóc?

7 odpowiedzi w tym temacie

dajne333

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Jestem tu pierwszy raz i nie mam zamiaru pisać historyjek o uratowanym koniu .
Chciałabym pomóc pewnej dziewczynie.
Ma ona klacz. Klacz jest niewidoma od jakiś 5 lat . Dziewczyna całkiem dobrze sobie radziła w życiu. Wiadomo raz lepiej , raz gorzej ale jakoś szło. Całkiem nie dawno uległa wypadkowi przy pracy . Teraz jest w okresie rehabilitacji . Wiadomo jednak już teraz że o pracy przy koniach nie ma mowy, każda praca fizyczna odpada. Jedak do rzeczy . Dziewczyna ma tę jedyną klacz której się nie pozbędzie. Poświęciła koniom całe swoje dotychczasowe życie. Przy koniach też uległa wypadkowi.
Chciałabym pomóc jej w utrzymaniu konia . Miesięczny koszt to 600 zł. Jednak widzę że jest jej ciężko. Ja ze swojej strony dorzucam 100 zł miesięcznie by jakoś ją wesprzeć . Co można zrobić jeszcze? Fundacje umywają ręce od pomocy takim koniom. Gdyby zebrała się co miesiąc kwota 300 zł to dziewczyna mogłaby spać spokojnie. Nie wiem jak jej pomóc. Ale wiem ze w tak ciężkiej sytuacji może się znaleźć każdy z nas. Ja również kocham konie. Miłość tej dziewczyny do swojego konia nie jest banalna. Wiele przeszły razem . Rzućcie jakiś pomysł/

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
może jakieś fotki tej ślepej kobyły i dziewczyny rehabilitowanej ( na początek co by utwierdzić twój opis )
arkady66

dajne333

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Witam ,
Przepraszam za brak odzewu , praca i praca. Oczywiście mogę przesłać inf i foto na pv każdemu kto zechce pomóc.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no prześlij , prześlij .... praca praca to i kasy masz pod dostatkiem ...
arkady66

timi

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Aątek jeszcze aktualny? piękna inicjatywa! :)
Solidne schody wewnętrzne drewniane to bezpieczeństwo w Twoim domu.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
aktualny ... podaj namiary na siebie to zaraz się odezwiemy po pomoc którą chcesz zaoferować ... super że się odzywasz i jesteś chętna ... piękna inicjatywa
arkady66

geryk

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Super pomysł. Sama niestety nie bedę w stanie pomóc, ale szczerze trzymam kciuki za realizację :)
Laserowa liposukcja to nowa alternatywa dla zdrowia Twojej skóry.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ja też trzymam kciuki na krzyż
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych