Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nowości kinowe 2016

31 odpowiedzi w tym temacie

moninix

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Piszemy tutaj na czym ostatnio byliście w kinie. Co wam się spodobało? Co polecacie a co nie:)
Ja ostatnio byłam na Moje córki Krowy- Super produkcja a Kulesza idealnie wpasowała się w rolę.

zielonalisa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ja czekam na
ZJAWA – 29 stycznia
Leonardo DiCaprio zdobędzie kolejną nominację do Oscara? Zjawa to wielki eksperyment twórcy Birdmana. Film ukaże losy trapera szukającego zemsty na ludziach, którzy zostawili go na śmierć.

kurkumma

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniakurkumma
film Zjawa jest naprawdę bardzo dobry, polecam, warto wydać parę zł na bilet do kina

tabcincer

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczytno
Ja nie mogę się doczekać Batman: Świat sprawiedliwości.

pretunos

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
W marcu premierę będzie miał tylko jeden film animowany - Były sobie człowieki. To historia o naszych przodkach i o tym, jak poradzić sobie z kłopotami czy raczej jak je zamienić w coś dobrego. Kiedy Edek, co to dużo mówić - małpolud, łamie przednią łapę, nie może sprawnie poruszać się na czterech kończynach. Co więc robi? Uczy się chodzić na dwóch nogach, zdobywa ogień dla swoich towarzyszy, a nawet odnajduje miłość życia, o którą będzie musiał trochę powalczyć.

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Szczerze polecam Deadpool. Film jest świetny, naprawdę zabawny i często łamie czwartą ścianę. Chętnie obejrzałabym go jeszcze raz, żeby docenić wszystkie drobiazgi i masę nawiązań, które wcześniej przeoczyłam.

fratunias

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaMalbork
Królowa pustyni to jest nietypowy film jak na Herzoga, jednego z najlepszych twórców kina autorskiego w historii, ponieważ Królowa Pustyni nie ma prawie nic typowego dla reżysera, może poza pracą kamery. Wręcz przeciwnie, to kino gatunkowe.

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Wyświetl postUżytkownik fratunias dnia 10 marzec 2016 - 11:06 napisał

Królowa pustyni to jest nietypowy film jak na Herzoga
Kiedyś planowałam obejrzeć ten film, potem zupełnie mi wyleciał z głowy. Teraz zapisałam sobie, że czeka w kolejce :D

rygielanna

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ja ostatnio byłam na Deadpoolu i muszę przyznać, że pomimo tego, że jestem dziewczyną to bardzo mi się podobał ten film. Świetny humor. Chyba zacznę częściej oglądać fantastykę :)

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów

Wyświetl postUżytkownik rygielanna dnia 16 marzec 2016 - 14:31 napisał

Ja ostatnio byłam na Deadpoolu i muszę przyznać, że pomimo tego, że jestem dziewczyną to bardzo mi się podobał ten film. Świetny humor. Chyba zacznę częściej oglądać fantastykę :)

Deadpool jest trochę specyficzny, niewiele filmów tak otwarcie łamie czwartą ścianę i ma podobny poziom humoru. Co nie znaczy, że inne filmy o (anty)superbohaterach są złe, ale raczej niewiele przypomina Deadpoola.

merida87

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Deadpool jest bardzo specyficzny :). On jest takim groteskowym superbohaterem ;).
Nie mogę doczekać się premiery Osobliwego domu Pani Peregrine. Tylko co chwilę zmieniają datę polskiej premiery. Był wrzesień, potem grudzień, teraz jest październik. I mam nadzieję, że tak już zostanie :D.

banuleczka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOpoczno
Popularna panda Po powraca do kin po raz trzeci. Znów czeka widzów wielkie animowane widowisko z sercem.
Data premiery w Polsce: 1 kwietnia
Opis: Tym razem bohater musi zmierzyć się z dwoma potężnymi zagrożeniami: jednym nadprzyrodzonym i drugim, nieco bardziej osobistym. Gdy dawno zaginiony ojciec Po nagle się pojawia, duet ten rusza w stronę tajemniczej oazy. Kiedy Kai, złoczyńca z nadprzyrodzonymi zdolnościami rozpoczyna swoją podróż po Chinach, w trakcie której pokonuje mistrzów Kung Fu, Po musi stawić czoła niemożliwemu i wyszkolić wioskę pełną rozrabiaków, by stworzyć drużynę, która za pomocą owej sztuki walki będzie mogła stawić opór złoczyńcy.

Martyna.aa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Ja byłam na Batman vs Superman :) Film fajny dużo się dzieje a chyba o to w takich filmach chodzi, raczej nie o głęboką fabułe ;)

gumilofix

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Mi się podobał:)
Grimsby to osadzona w latach osiemdziesiątych XX wieku komedia absurdu według scenariusza Sachy Barona Cohena. Film opowiada historię brytyjskiego agenta do zadań specjalnych (Mark Strong), który zostaje zmuszony do współpracy z własnym bratem, kibicem (kibolem) lokalnego klubu piłkarskiego. Biorąc pod uwagę poprzednie produkcje Cohena, mieszkańcy brytyjskiego Grimsby chyba nie będą zadowoleni, choć z całą pewnością mogą liczyć na wzmożone zainteresowanie turystów.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów

Wyświetl postUżytkownik zielonalisa dnia 31 styczeń 2016 - 12:29 napisał

Ja czekam na
ZJAWA – 29 stycznia
Leonardo DiCaprio zdobędzie kolejną nominację do Oscara? Zjawa to wielki eksperyment twórcy Birdmana. Film ukaże losy trapera szukającego zemsty na ludziach, którzy zostawili go na śmierć.

Niestety gardzę tym filmem. Dupa boli od kanapy. A oskara to może za te wszystkie nominację dostał a nie za świetną rolę. Porażka.
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Mates116

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Byłem na Cloverfield lane 10, bardzo ciekawy scenariusz, do końca nie wiadomo o co chodzi, i jeszcze to zakończenie, świetny film 8/10 :D

wazzonka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Byłem niedawno na filmie zjawa, uważam, że jest niezły ale DiCaprio mógłby zagrac nieco lepiej..

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja na tym filmie z lekka przysnąłem ... di caprio był w swojej roli niezniszczalny jak sam james bond 007 .... wielka lipa bez sensu
arkady66

rybbyn

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
W ogóle mam wrażenie że w tym roku powstały same nudne filmy..

polsatowsko

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
2016 rok to masa kolejnych superprodukcji, oczekiwanych widowisk i filmów mniejszego kalibru, które mogą pozytywnie zaskoczyć i wzbudzić zainteresowanie. Początek roku to też jeszcze sezon oscarowy, bo właśnie w tym okresie filmy walczące o nagrody wchodzą na polskie ekrany. W niniejszym artykule wybieram najciekawsze premiery kinowe 2016 roku, których nawet po selekcji wychodzi ogromna liczba prawie 70 tytułów. Polskiemu kinu zostanie poświęcony osobny tekst.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych