Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Weterynarz

5 odpowiedzi w tym temacie

bianka13

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Witam! Szukam dobrego weterynarza, który podejdzie fachowo do problemu. Słyszałam naprawdę sporo dobrego na temat usg weterynarz warszawa - może znacie? Podobno pełny profesjonalizm oraz wiedza. Do tego przyjazne podejście do zwierząt. Czekam na Wasze opinie :)

martynaly1991

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 20 postów
Kiedyś koń ze stadniny w której trenuje był w ciężkim stanie i właściciele również potrzebowali dobrego weterynarza . Właśnie ktoś im poradził aby skonsultowali się z tym lekarzem . Byli bardzo zadowoleni , weterynarz okazał się być w prządku , a konik wrócił do zdrowia .
Doksycyklina ulotka tutaj, zobacz mojego bloga.

ratikas

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRadom
To koniom sie robi usg? ;d

januszek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Pewnie że się robi, każdemu ssakowi można robić usg, ja z swoim koniem kilka razy byłem na usg u weterynarza. Ostatnie leczenie wyniosło mnie cztery cyfry aż mnie głowa rozbolałą, moje finanse lekko kuleją i musiałem wziąć chwilówkę na ten cel w https://www.moneyman.pl/ na szczęście Mój Filemon już wyzdrowiał, a chwilówka już dawno spłacona.

mola88

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Dzięki za informację chętnie skorzystam. Ostatnio ceny usług weterynaryjnych mnie dobijają. Musiałam wziąć chwilówkę na leczenie konia. Polecam tę stronę: www.kwadranspozyczka.pl

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja zamiast chwilówki wypuściłem teściową w miasto .... po kilku godzinach było mnie stać na wszystko
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych