Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Konie bez stajni

bezstajni

7 odpowiedzi w tym temacie

marinetta

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
"Przestrzeń zamiast stajni" wszystko co udało mi się zaobserwować, przeczytać i przeanalizować odnośnie otwartego chowu koni.Zapraszam do dyskusji, przedstawiania własnych wniosków.

www.koniebezstajni.pl.tl

HorseWithNoName

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Bardzo ciekawe podejście do waznego przeciez tematu :) Pozdrawiam

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
moim zdaniem chów bez stajenny to głodno , chłodno i do domu daleko
arkady66

PiotrOsck

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPruchnik
Ciekawy pomysł, konie to dzikie zwierzeta

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
no i gryzą i kopią a przygłupiastych ludzi zjadają
arkady66

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie
Widziałam u pana Wojtka M, hodowlę bezstajenną i konie były w dobrej kondycji . Czas to zima, luty, konie były dokarmiane . Miały wiatę, ale wolały stać pod gołym niebem .
titina

Elliza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
W naturze nie mają stajni i żyły. Na mazurach koło Mikołajek są dzikie polskie koniki mają się całkiem dobrze zimą.

stasiek865

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Witam,

JA swoją przygodę z hodowlą koni dopiero zaczynam, ale zamierzam powiększyć hodowlę :) Aktualnie posiadam parkę dwóch kucy. Mam dla nich stajnię i bezpośrenio przy niej wybieg ogrodzony drewnianym płotem, zrobionym samemu, i do tego na górze mam puszczoną plecionkę biało-czerwoną. Planuję zakup jeszcze parki koni wielkopolskich jak na razie i moje pierwsze pytanie czy mogą razem być z kucami?
Przed zakupem koni wielkopolskich planuję rozbudowę wybiegu. Obok wybiegu mam lasek, gdzieś około 2 ha więc chciałbym to wszystko ogrodzić. Troche to będzie roboty żeby zrobić taki drewniany płotek, więc pomyślałem żeby wszystko od razu ogrodzić ogrodzeniem elektrycznym, ale myślę że lepsza będzie linka ocynkowana? no i chyba musiałbym zakupić nowy elektryzator, mocniejszy, narazie mam Redyka 3J i sprawdza się znakomicie, ale czy zda też egzamin dla większych koni? Dodam że chciałbym raczej pozostać przy sieciowym, jakoś sobie to podłącze do prądu już we własnym zakresie. Akumulatorowy odpada ponieważ boję się że ciągle będzie "znikał" i będę narażony na niepotrzebne straty i koszty...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych