Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ośrodek Jeździecki QŃ - opinia nowicjusza

ośrodek jeździecki opinia osoby początkującej

1 odpowiedź w tym temacie

maciejo86

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Cześć wszystkim!
Prawdopodobnie zostanę zalany po tym poście falą hejtu, ale trudno. Chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat ośrodka jeździeckiego QŃ. Czytałem w sieci dużo informacji, dobrych i złych o tym miejscu, ale koniec końców zdecydowałem się tam wybrać.

Muszę przyznać, że nie kłamali na stronie pisząc o ładnej okolicy. Otoczenie jest naprawdę malownicze, a sam ośrodek trochę na odludziu, co początkowo było straszne dla takich mieszczuchów jak ja :) No ale klimat mi się udzielił i przy okazji miałem małą przerwę od wiecznego pośpiechu i ciągłego przeglądania fejsa. Polecam więc osobom, które lubią naturę, świeże powietrze i w sumie taki błogi spokój.

Bardzo chciałbym podziękować za masę cierpliwości, jaka była przeznaczona dla takiej fajtłapy jak ja. Instruktorzy są naprawdę mili i w sumie się nie dziwię, że mają taką cierpliwość do zwierząt, skoro wyrobili sobie ją na niezdarnych kursantach, haha. Podejście do nowicjusza jak najbardziej na plus, bałem się, że będę rzucony na głęboką wodę, albo ktoś będzie zbyt zajęty żeby rzucić okiem jak mi idzie. Tymczasem byłem ciągle pilnowany, co się chwali. Chociaż w sumie to pewnie dla dobra konia :)

Zwierzaki są naprawdę zadbane i robią wrażenie, zwłaszcza na osobie takiej jak ja, która nie miała nigdy wcześniej z nimi styczności. Reasumując, jak dla mnie wielkie wow. No ale ja zawsze mam "efekt wow" jak widzę konia. Majestatyczne stworzenia.

Jeśli chodzi o minusy, to ciężko mi coś wytknąć, bo to pierwszy ośrodek w jakim byłem. Raczej nie zastałem jakichś rażących zaniedbań. Miałem trochę zamieszania z pokojem, ale koniec końców wszystko się wyjaśniło i dalej było wszystko ok. Podsumowując, pobyt na plus, ale muszę teraz wybrać się gdzie indziej, żeby mieć porównanie. Moja opinia raczej należy do tych dobrych, więc jeśli ktoś ma inne spostrzeżenia na temat tego ośrodka - zapraszam do dyskusji.

maksiu432

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Nikt tutaj nie hejtuje :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych