Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ściółka - gdzie kupić?

9 odpowiedzi w tym temacie

mosquitto4

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
Hejka :) Mam konia i szukam dla niego jakiejś dobrej ściółki... Czy macie może w tej materii jakieś doświadczenia i moglibyście coś sprawdzonego polecić? Czy np. taka ściółka dla koni jest Waszym zdaniem warta rozważenia?
Fałsz nigdy nie zamieni się w prawdę, nawet jeśli go powtórzysz milion razy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7374 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ile tych worków potrzebujesz ?
arkady66

equestrian24.pl

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkanialegnica
Hej wszystkim,
zapraszam was do dodawania bezplatnych ogloszen dla koniarzy na moim portalu
equestrian24.pl

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Hej, polecam poszukać w swojej okolicy jakiegoś tartaku, nawet takiego przydomowego. Kiedyś jak potrzebowałam wiórów udało mi się w ten sposób je uzyskać.
Były ładne, pachnące, czyste i kosztowały mnie wtedy 20 zł tygodniowo. Z tym, że sama musiałam się obsłużyć. Niemniej jednak jakość bdb i cena nawet z kosztem dojazdu przyjazna.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7374 postów
no tartak jest zawsze pod nosem , ładowanie luzem do bagażnika też gratis , dojazd kradzionym autem w cenie ...
arkady66

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Miałam tartak pod nosem ok.60 km od stajni, tak jak napisałam musiałam sama się obsłużyć, czyli sobie popakować w worki i do auta.
20 zł za trociny+ koszt paliwa+ pół dnia pracy raz w tyg i tak się opłaciło.
Tak więc chcieć to móc.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7374 postów
nie stać mnie na takie rarytasy ... wolę słomę ... pradziadek używał słomy , dziadek też i ja też ... a wióry są znane od tysięcy lat i widocznie się nie sprawdziły
arkady66

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Są sytuacje, w których nie można używać słomy.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7374 postów
może u ciebie ... u mnie słoma jest dobra na wszystko ... kiedyś zamiast materacy były sienniki ( ze słomą w środku ) a poza tym wracając do twoich wiórów to można najpierw posadzić drzewa potem je porżnąć piłą i zebrać wióry .... będzie jeszcze taniej i nie trzeba będzie jechać po wióry ...
arkady66

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
Też racja...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych