Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Zamarznięta woda w poidle

poidło woda zima mróz

7 odpowiedzi w tym temacie

marcinnen

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
cześć, mam do Was pytanie. Aktualnie borykam się z tym problem, że woda w wiadrze, zamarza. Dość uciążliwe jest ciągłe wymienienie wody(rozbijanie lodu). :neutral: :neutral: Przymierzam się do kupna jakiegoś podgrzewacza. Zastanawiam się nad czymś w tym stylu http://www.hodowlany...u_XL_30_cm.html Ktoś z Was stosował kiedykolwiek coś podobnego, bo jakieś wkładki grzewcze odpadają. Pozdrawiam

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie
Najprostszy sposób na odmrażanie wiader, na już, to jest użycie takiej staromodniej grzałki do robienia herbaty. Poidła i krany odmrażam opalarką.
titina

marcinnen

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów

Wyświetl postUżytkownik titina dnia 14 styczeń 2017 - 21:39 napisał

Najprostszy sposób na odmrażanie wiader, na już, to jest użycie takiej staromodniej grzałki do robienia herbaty. Poidła i krany odmrażam opalarką.

Dziękuję za odpowiedź. Przetestuję twój sposób ;)

LSW

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów

Wyświetl postUżytkownik marcinnen dnia 16 styczeń 2017 - 10:47 napisał

Dziękuję za odpowiedź. Przetestuję twój sposób ;)

Piątą zimę używam podgrzewanego poidła. Działa i się nie psuje. W 2011 roku kosztowały powyżej 1000 zł, więc sam zrobiłem (okleiłem metalowe poidło kablem grzewczym). Ale teraz są takie w cenie 300 zł. Polecam.

marcinnen

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
LSW- na nasze szczęście ceny "nowych technologii" spadają w dół, więc kupno takiego podgrzewacza nie naraża już aż tak budżetu.

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie
Robisz pan sobie reklamę, spamer jak widać
titina

Ania22

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Podgrzewacz do poidła jak najbardziej na tak :) Warto czasami wydać troszkę pieniędzy dla naszego konika

przemo333

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
też w zimę miałem problem z zamarzającą wodą , na szczęście mrozy się skończyły, ale na przyszły rok trzeba coś pomyśleć

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych