Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Góry czy morze?

24 odpowiedzi w tym temacie

MrZbigniew

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Raczej wybieram góry ale trzeba przyznać, że morze też jest bardzo urokliwe. Oczywiście jeśli nie pada, ja nie miałem zbyt wiele szczęścia gdy wybierałem się nad morze:) Uwielbiam górskie widoki i zdecydowanie czuje się tam najlepiej. Poza tym stawianie sobie nowych wyzwań w pokonywaniu szlaków to ogromna przyjemność. Jeśli ktoś szuka odpoczynku i spokoju to zdecydowanie powinien wybrać góry.

ulala

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
jestem z południa Polski i zdecydowaie bardziej do mnie przemawiają górskie klimaty. ale nad morze też lubię od czasu do czasu pojechać

gosia779

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Oczywiście że morze :D Ciepło, słońce i plaża to dla mnie raj :)

ulala

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Nad polskim morzem bym nie przesadzała z tym ciepłem :)

monter

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Głupie pytanie. Sam lubię zarówno góry i morze

Nasze polskie morze ma momi zdaniem najładniejsze plaze w całej Europie. Biały, sypki piasek. Woda jest trochę zimna ale za to nie ma takich upałów jak na południu.
W górach jest natomiast wiele ciekawych tras spacerowych. I można spędzić czas bardzo aktywnie.

Jesli jeszcze nie macie zarezerwowanych noclegów w tym roku to jednak proponowałbym się pospieszyc. W maju czy w czerwcu wiekszość sensownych miejscówek będzie już zarezerwowanych. Wejdźcie sobie na stronę Sun&Snow. Jest tam wiele fajnych apartamentów w górach i nad morzem. https://www.sunandsnow.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych