Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pomóżcie musze sie wygadac mam 19 lat i dziecko

2 odpowiedzi w tym temacie

gaumaxe35

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Hej ja mam 19 lat a mój chłopak za miesiąc 18 lat.chodzi on do szkoły zaocznie i pracuje a więc pieniądze dla nas nie są problemem bo spokojnie nam starczy na wszystko . Mamy 4 miesięczne dziecko jednak mieszkamy osobno ponieważ moim rodzice sadza ze tak lepiej. Czy waszym zdaniem nie jest to głupi pomysł mimo wszystko zamieszkać z chłopakiem ?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7379 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja bym sobie na twoim miejscu dorobił jeszcze z dwójkę dzieci i dopiero pomyślał o wspólnym zamieszkaniu z chłopakiem ...
arkady66

zuzol

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
Widzę, że forum zmienia profil na parapsychologiczny...hehe
Twoi rodzice maja rację. Jeśli łączy Was prawdziwa miłość, a na pewno tak jest, wasz związek przetrwa próbę czasu i odległości. A do dzieci trzeba dojrzeć, żeby wspólnie wziąć za nie odpowiedzialność. Dziecko to nie zabawka. Póki masz wsparcie od rodziców ucz się, kończ szkoły i pomyśl o jakimś sensownym zawodzie, aby w przyszłości Twojej rodzinie niczego nie zabrakło.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych