Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pomocy! Na jakich stronach/serwisach mogę ostrzec ludzi przed facetem, który zaatakował mnie podczas wyjazdu w teren??

Napaść Wyjazd w teren Ostrzegam Uwaga na konie

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

Amaro

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Chciałabym ostrzec jak najwięcej ludzi przed łysym mężczyzną w wieku ok 45 lat, który w sobotę (17.06.2017r) we wsi Borowa koło Wrocławia, ok godz. 14 wyskoczył z samochodu i łapiąc za moje wodze i wędzidło konia rozpoczął szarpanine. Chwycił mojego konia tak mocno, że wyciągną prawie całe wędzidło z lewej strony pyska mimo pozapinanych pasków, w tym skośnika. Koń ewidentnie czuł ogromny ból, mimo krzywów moich i moich współtowarztyszy z prośbą o puszczenie konia, jego zachowanie było coraz bardziej agresywne. Facet groził, że spłoszy konia uderzając go lub szczypiąc, następnie chciał mnie ściągnąć z siodła. Zaczęłam bronić się palcatem, niestety na nic się to zdało (próbowałam tez uderzyć go nim, żeby odgonić go od konia- niestety nie dosięgnęłam go). Po groźbach i krzykach, ten oto mężczyzna zniszczył mi sprzęt warty ponad 150 zł.
Mężczyzna ten mieszka na ul. Kasztanowej w Borowej (w tym miejscu znajduje się również stajnia) jeździ szarym (cbyba) samochodem o numerach: DWR 99396.
Z jego krzyków wynikało, że powodem tego incydentu była KUPA zrobiona przez mojego konia na jezdni obok ujezdzalni. Sprawa została zgłoszona na policję. Jednak chciałbym oprócz tego ostrzec osoby, które jeżdżą konno w tym okolicach. Pytanie do was, do jakich serwisów/stron itp mogę napisać, by mogli wstawić to ostrzeżenie??? Czy strona fb gallop Koń i jeździec zamieszczą taką informację? Proszę o pomoc!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych