Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Uzywanie depilatora

3 odpowiedzi w tym temacie

tincti20

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Mam dosc nietypowe pytanie. Wiec nigdy jeszcze dotychczas nie posiadalam depilatora, zawsze golilam sie maszynka i woskiem. Ostatnio mam ochote sprobowac i kupic sobie na probe jakis tani na allegro depilator, tylko ze ja nie mam pojecia czy sie te ostrza zmienia czy co czy tylko przeczyszcza???:| i czy ktos slyszal o depilatorze "PRONCESONIC"???Jest na allegro bardzo tanio, czy moglabym kazda sfere swego ciala nim golic?:| Przepraszam za te glupie pytania i prosze o pomoc

hero

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTrzebnica
Slyszelismy, golimy nimi konie :)

ulala

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ja niestety nie mogę uzywac depilatora, bo strasznie podrażnia mi skórę. U mnie jedynie sprawdzi się wosk lub tradycyjne maszynki.

monter

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
No coż. Jest to jedynie pólśrodek:
Po pierwsze depilacja taka może być bolesna ( i niewiele kobiet to wytrzymuje). Często zdarza się, że kobieta kupuje sobie depilator i potem go nie używa ponieważ nie wytrzymuje bólu. Wraca do normalnej maszynki
Efekt utrzymuje się 2-3 tygodnie. Potem znowu trzeba przeprowadzić normalną depilację
Zastanawiałaś się może nad depilacją laserowa? W tym przypadkku efekt jest już na zawsze. http://www.medi-tour...-laserowej.html - poczytaj sobie na czym to polega.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych