Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Siodło west - instrukcja obsługi

143 odpowiedzi w tym temacie

frostiness

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
Lineage zgadza się. Ja sama mam dwa siodła używane- jedno z eBay-a US, druga perełka trafiła mi się na allegro mocno zakurzona,sprzedawca nie wiedział co wystawia :D Oba na drewnianej terlicy,wysiedziane,wyklepane,skóra nie do zdarcia. Sama sprzedawałam europejskie odpowiedniki z terlicą z włókna,skóra zupełnie inna (bo syntetyków nawet brzydziłabym się zamówić z hurtowni),wykonanie,komfort jazdy (śmiesznie to zabrzmi ale na tych używkach koń jakoś mniej sztywno chodził) wolałabym dołożyć trochę kasy i dokupić DOBRE używane. Kiedy zdarza mi się zasugerować znajomym podobne rozwiązanie- no jak to! ma być nówka,zdobiona,pachnąca,błyszcząca i w ogóle. Nie wypowiadam się jako ekspert- jestem rekreantem. Ale wszelkie siodła west produkowane w Europie a szczególnie przez producentów specjalizujących się i celujących w produkcji sprzętu klasycznego to jak matiz ze znaczkiem leksusa.

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
bardzo ciekawe :)
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
pawloss nie dla psa kiełbasa ... kup sobie siodełko od rowera ... hahaha
arkady66

JustynaHaraś

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
bardzo przydatne informacje, swietne jest te forum :) duzo sie dowiedzialam czego mi bylo trzeba :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych