Skocz do zawartoci

Welcome to wiat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Bony luzowe

8 odpowiedzi w tym temacie

Go_Kalora_*

• Go
Witam!
Od jakiegos czasu zaczam bardzo interesowac sie rajdami, mam juz nawet na swoim koncie kilka udanych startow, za kazdym razem bylam w pierwszej trojce wiec chyba dobrze nam narazie idzie jednak za kazdym razem moj kon dostawal punktacje B lub AB za bony luzowe, nie zdarzylo nam sie jeszcze miec nigdy A. Ostatnio zabraklo mi minimalnej punkatcji aby zajac 2 miejsce wlasnie z powod punktow za blony sluzowe.
Pisze, poniewaz moze wiecie co moze byc tego przyczyna.. a moze sa jakies metody na polepszenie tego, jakies witamny, leczenie, badz po prostu jakis sprawdzony sposob? Z gory baardzo dziekuje za odpowiedzi

Go_Kalora_*

• Go
czy na tym forum tez nikt nic nie wie na ten temat :roll:

KasiaK

Advanced Member

• Uytkownik
  • PipPipPip
  • 462 postw
Kalora,ja nie chciaam pisa,bo nie czuj si na siach jeeli chodzi o moj wiedz na ten temat. Zajrzam do kilku ksiek i byo wiwle zaburze w wygldzie bon luzoiwych zalenie od choroby. Oglnie jednak moe to by chyba efekt zmczenia,czyli by moe jeszcze nie najlepszej kondycji konia [wtedy zy stan bon l. wiadczy chyba o zaburzeniach krenia]. W ksice "ko zdrowy jak..." jest te mieszanka zioowa ktra ma poprawia oglny stan konia,a co za tym idze te stan bon l..jeeli napisaam co le,to prosz o wyprowadzenie mnie z bdu. pozdrawiam

ko-ktry mwi

niemowlak

• Uytkownik
  • Pip
  • 3 postw
  • Miejsce zamieszkaniawawka
musisz na nastpnych zawodach zapyta po prostu badajcego o co chodzi z tymi bonami:)

Go_Kalora_*

• Go
dzieki bardzo za odpowiedzi :roll: tak sie sklada ze mam ksiazke kon zdrowy jak... tylko KasiuK bardzo prosze abys mi napisala na ktorej stronie jest mieszkanka ziolowa? Thx

KasiaK

Advanced Member

• Uytkownik
  • PipPipPip
  • 462 postw
w indeksie jest haso "bony luzowe" i na /24 masz mieszank.JA by na Twoim miejscu przejrzaa wszystkie strony z tego zagadnienia :)pozdrawiam

CocoChanels

Member

• Uytkownik
  • PipPip
  • 12 postw
  • Miejsce zamieszkaniaFrance
Todo no tan simplemente
__
( ) XRumer 5.09 Palladium. :shock:
, CocoChanels , , XRumer 5.09 Palladium. CocoChanels , .

CocoChanels

Member

• Uytkownik
  • PipPip
  • 12 postw
  • Miejsce zamieszkaniaFrance

__
( ) XRumer 5.09 Palladium. :)
, CocoChanels , , XRumer 5.09 Palladium. CocoChanels , .

Karolcia19191

niemowlak

• Uytkownik
  • Pip
  • 7 postw
Gratuluje sukcesw i zachcam do dalszej pracy:) Suchaj w trasie jak sama wiesz rne warunki pogodowe dopadaj zarwno Ciebie jak i Twego konia,wic ja uwaam e moe np. gwatowny wiatr,kurz,jakie dymy i rne inne tego typu cholerstwa(przepraszam za wyraenie:)) mog by tego powodem a nawet zmczenie konia wzmoony wysiek mog spowodowa przekrwienie bon luzowych warto nad tym pomyle tym bardziej e ja rwnie jed RAJDY ale mj ko nie ma z tym problemu, a najprociej spyta badajcego weterynarza co jest tego powodem. Pozdrawiam i ycz powodzenia.

Uytkownicy przegldajcy ten temat: 1

0 uytkownikw, 1 goci, 0 anonimowych