←  Dugodystansowe Rajdy Konne

wiat Koni

»

Bony luzowe

Go_Kalora_* 10 lip 2005

Witam!
Od jakiegos czasu zaczam bardzo interesowac sie rajdami, mam juz nawet na swoim koncie kilka udanych startow, za kazdym razem bylam w pierwszej trojce wiec chyba dobrze nam narazie idzie jednak za kazdym razem moj kon dostawal punktacje B lub AB za bony luzowe, nie zdarzylo nam sie jeszcze miec nigdy A. Ostatnio zabraklo mi minimalnej punkatcji aby zajac 2 miejsce wlasnie z powod punktow za blony sluzowe.
Pisze, poniewaz moze wiecie co moze byc tego przyczyna.. a moze sa jakies metody na polepszenie tego, jakies witamny, leczenie, badz po prostu jakis sprawdzony sposob? Z gory baardzo dziekuje za odpowiedzi
Odpowiedz

Go_Kalora_* 13 lip 2005

czy na tym forum tez nikt nic nie wie na ten temat :roll:
Odpowiedz

- zdjcie KasiaK 13 lip 2005

Kalora,ja nie chciaam pisa,bo nie czuj si na siach jeeli chodzi o moj wiedz na ten temat. Zajrzam do kilku ksiek i byo wiwle zaburze w wygldzie bon luzoiwych zalenie od choroby. Oglnie jednak moe to by chyba efekt zmczenia,czyli by moe jeszcze nie najlepszej kondycji konia [wtedy zy stan bon l. wiadczy chyba o zaburzeniach krenia]. W ksice "ko zdrowy jak..." jest te mieszanka zioowa ktra ma poprawia oglny stan konia,a co za tym idze te stan bon l..jeeli napisaam co le,to prosz o wyprowadzenie mnie z bdu. pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjcie ko-ktry mwi 13 lip 2005

musisz na nastpnych zawodach zapyta po prostu badajcego o co chodzi z tymi bonami:)
Odpowiedz

Go_Kalora_* 14 lip 2005

dzieki bardzo za odpowiedzi :roll: tak sie sklada ze mam ksiazke kon zdrowy jak... tylko KasiuK bardzo prosze abys mi napisala na ktorej stronie jest mieszkanka ziolowa? Thx
Odpowiedz

- zdjcie KasiaK 14 lip 2005

w indeksie jest haso "bony luzowe" i na /24 masz mieszank.JA by na Twoim miejscu przejrzaa wszystkie strony z tego zagadnienia :)pozdrawiam
Odpowiedz

- zdjcie CocoChanels 18 lip 2009

Todo no tan simplemente
__
( ) XRumer 5.09 Palladium. :shock:
, CocoChanels , , XRumer 5.09 Palladium. CocoChanels , .
Odpowiedz

- zdjcie CocoChanels 20 lip 2009

__
( ) XRumer 5.09 Palladium. :)
, CocoChanels , , XRumer 5.09 Palladium. CocoChanels , .
Odpowiedz

- zdjcie Karolcia19191 24 wrz 2011

Gratuluje sukcesw i zachcam do dalszej pracy:) Suchaj w trasie jak sama wiesz rne warunki pogodowe dopadaj zarwno Ciebie jak i Twego konia,wic ja uwaam e moe np. gwatowny wiatr,kurz,jakie dymy i rne inne tego typu cholerstwa(przepraszam za wyraenie:)) mog by tego powodem a nawet zmczenie konia wzmoony wysiek mog spowodowa przekrwienie bon luzowych warto nad tym pomyle tym bardziej e ja rwnie jed RAJDY ale mj ko nie ma z tym problemu, a najprociej spyta badajcego weterynarza co jest tego powodem. Pozdrawiam i ycz powodzenia.
Odpowiedz