Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

zdjęcia kaskaderów poszukiwane

109 odpowiedzi w tym temacie

Gość_._*

• Gość
Cześć Wszystkim. Jeśli ktoś ma jakieś fajne zdjęcia z pokazów kaskaderów konnych lub coś w tym stylu to będę wdzięczny za przesłanie mi takowych. xxxxx0@vp.pl
Dla ułatwienia powiem że iksów jest pięć a za nimi jest zero. Dzięki

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
jeśli ktoś nie ma wyobraźni to powiem, że dla ułatwienia rozpoznania tematu, wystarczyłoby dopisać 'kaskaderów itp.' - zaoszczędziłbyś gościu mój cenny czas i odrobinę nerwów. proszę pisać TEMATY tak, żeby jednak one coś czytającemu mówiły.
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Gość__*

• Gość
a kim ty tu jesteś żeby wydawać polecenia o właściwości wpisów

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
forumowiczem. tu panuje demokracja :wink:
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Gość__*

• Gość
popieram Met ... ;]
Gośc jest nie miły... :wink:

AleXa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz nienacka :P (W-wa)
no, to ja pisalam, ale po raz kolejny zapomnialam sie zalogowac....;]
My HoRsE = My LoVe :D

vampek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
jak na mój gust, to powinno być normalne, że użytkownik stara się precyzyjnie określać tematy... no ale przecież tu wszyscy są przeciwko regulaminowi, więc może się to niektórym wydać dziwne :wink:
gościu, nie uważasz, że przydałaby się odrobina kultury? met jest na tym forum od samego początku, a ty nawet nie jesteś zalogowany... i pierwsze co robisz, to wyskakujesz z pretensjami na zwykłą uwagę, która to na celu miala tylko i wyłącznie utrzymanie porządku na tym forum.
poza tym, czy trzeba być kimś, żeby się starać? dbać o forum? konieczne są jakieś przywileje, dobrze rozumiem? wiesz, jakby wszystkim tak zależało na poziomie tego forum jak met, to byłoby tu siódme niebo.
troche pokory i pomyślunku nie zaszkodzi, polecam... :lol:

Gość__*

• Gość
Już trochę spokorniałem więc może powiecie mi teraz spokojnie co zrobiłem nie tak albo czego nie zrobiłem tak bo ja was wogóle nie rozumiem. Jeśli ktoś mi na spokojnie wytłumaczy to obiecuje następnym razem się dostosować

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
zdjęcia to bardzo obszerny temat... a Tobie chodzi o zdjęcia kaskaderów... prosimy tylko o konkretyzowanie potrzeb :wink:

anieszka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów
popieram Met ponieważ jak zobaczyłam temat miałam nadzieję zobaczyć jakieś zdjęć a tu co nie ma :wink:
>>anieszka<<

Kaśka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 473 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Gościu a można wiedzieć czemu akuraty zdjęcia kaskaderów Cię interesują? Masz coś wspólnego z jakąś konkretną grupą? Jeśli tak to z jaką, o ile to nie tajemnica? :twisted:
Veni Vidi Vici

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów

anieszka napisał:

popieram Met ponieważ jak zobaczyłam temat miałam nadzieję zobaczyć jakieś zdjęć a tu co nie ma :wink:

no właśnie, ja też jako jeden z nowych użytkowników tego forum przeglądałem sobie stare wpisy i otwierając ten wątek miałem nadzieję zobaczyc choć jedno ciekawe zdjęcie i niestety się zawiodłem. Pomyślałem więc sobie że nic straconego. Gość wprawdzie piszę żeby przesyłać mu zdjęcia mailem ale osobiście myślę że wszystkim będzie miło pooglądać ciekawe fotki i dlatego też postanowiłem wkleić tutaj jedno z fajniejszych zdjęć. Wiem, że jest już założony wątek gdzie można wklejać zdjęcia ale tam wkleja się zdjęcia nasze i naszych koni a chyba nie takim złym pomysłem było by gdyby w to miejsce wklejać TYLKO spektakularne zdjęcia. Jeśli to kiepski pomysł proszę mnie poprawić. Oczywiście można ten wątek gdzieś przenieść żeby nie gromadzić zdjęć w dziale "ogólne". A zatem odważę się zacząć i oto pierwsze zdjęcie ode mnie. Dla krótkiego opisu: zdjęcie jest z jednego z pokazów Jacka Kadłubowskiego.

Dołączona grafika

Aien

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
zdjęcie superowskie :wink:
Kocham ten stan!
Teren, Misia, i ja..

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów
No więc wklejajcie następne. Myslę, że Kaśka powinna mieć kilka ciekawych :wink:

Aien

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
chętnie bym wklejała jakby ktoś mi zdradził jak :wink:
Kocham ten stan!
Teren, Misia, i ja..

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów
Sposób bardzo szczegółowo opisała juz wcześniej Ciapkoszczak. Cytuję:
"Mój typ to Phopobucket. Instrukcja obsługi:
http://photobucket.com/
wchodzisz w sign up i wypełniasz wszystkie pola
W zip code (mimo, że jest napisane że tylko dla USA) wpisujesz 000
W account type wybierasz free
na Twój adres poczty po chwili przychodzi aktywacja
Klikasz w linka i wchodzisz do Photobucketa, wpisujesz swoje hasło i naciskasz login. następnie pokazuje Ci się strona na której masz przycisk przeglądaj i wybierasz zdjęcie z komputera, które chcesz umieścić na serwerze. Wciskasz submit i już masz zdjęcie na serwerze.
Photobucket jest o tyle dobry, że sam zmniejsza zdjęcia do 250KB a wklejając zdjęcia potem na forum wystarczy nacisnąć adres img - skopiować i wkleić w tekst postu URL jeszcze raz wcisnąć img i już.
Pozdrawiam"

[ Add: Sro 09 Lis, 2005 09:48 ]
jeśli mimo wszystko masz jakiś problem z zamieszczeniem zdjęcia to prześlij mi go mailem a ja go zamieszczę.

[ Add: Sro 09 Lis, 2005 11:10 ]
No to jeszcze jedno z Kadłubowskim:

Dołączona grafika

karolkarol8

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Dołączona grafika

cavalier

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 636 postów
proszę, proszę, - Zbyszek Herman, mój ulubieniec :wink:

koniaraa125

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3100 postów
tylko patrzec i podziwiac
miec taka odwage to juz jest cos :wink:
"Największe Szczęście W Świecie Na Końskim Leży Grzbiecie"

Aien

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
kaskaderkie to gdzies mialam z pokazów ale nie moge znależć....
Kocham ten stan!
Teren, Misia, i ja..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych