Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Mistrzostwa Polski WKKW i Eliminacje Pucharu Świata Strzegom

14 odpowiedzi w tym temacie

monika-87

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
  • Miejsce zamieszkaniaokolice Nysy
Witam! Chciałabym wszystkim fanom WKKW przekazać że te zawody są już organizowane w Strzegomiu po raz trzeci i to z dobrym skutkiem! Można tak powiedzieć, bo zostały też dodatkowo rozegrane Mistrzostwa Polski WKKW :) Jestem bardzo zadowolona że właśnie tu sie odbyły te zawody. Muszę z dumą stwierdzić, że znam dobrze tą stadnine oraz dyrektora pana Konarskiego :?: W zeszłym roku spedziłąm w niej cudowne wakacje i cieszę się że może organizowac tak prestiżowe zawody :) [/b]
Monika

Gość__*

• Gość
:( ;)

monika-87

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Chciałam jeszcze dodać, że bardzo mi przykro że pan Konarski nie mógł brać udziału w tych zawodach jak i w całym sezonie, bo miał wypadek i przechodził rechabilitacje, ale mam nadzieję że niedługo zacznie startować. W zawodach nie brała też udziału Kasia Olech, czołowa zawodniczka, która ma złamany obojczyk :? i zacznie treningi od września
Monika

steven

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Takie małe pytanko odnośnie Marcina Konarskiego. Czy ma ona zamiar jeszcze jeździć sportowo, czy może zdrowie mu już na to nie pozwala?

monika-87

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Mam informacje z dobrego źródła, że pan Marcin Konarski zaczął regularne treningi z czego jestem bardzo zadowolona. Tak przy okazji życze mu zdrowia i wiele wygranych. Mam nadzieję, ze nidługo znowu odwiedze jego stadnine.
Monika

aniaorcio

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Hej z przykrością powiem że pan Marcin raczej nie wróci do dużego sportu :shock: może zobaczymy go na jakiś młodych koniach ale wątpie by zaczął startować tak jak kiedyś :mrgreen:

monika-87

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
Musze przyznać Ci racje. Byłam ostatnio w Strzegomiu i dowiedziałam się że pan Marcin nie wróci już do sportu. Przykro to słyszeć :mrgreen: . Natomiast bardzo zaangarzował się w organizowanie zawodów oraz w budowanie crossu. Myśle że na tym polu będzie odnosił sukcesy, czego mu z całego serca życze.
Monika

druhna

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 50 postów
Tak trzeba przyznac ze MP WKKW były klasowe, oraganizacja swietna, przeszkody crossowe bardzo dobrze i pomyslowo przygotowane. Ogolnie cała impreza na poziomie. Bardzo podobało mi sie ze udało im sie znalesc na tyle hojnego sponsora, dzieki ktoremu została zorganizowana telewizja, mozna w trakcie zawodow ogladac cały przejazd crossowy na telebimie. Naprawde klasa :)

Obra

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 19 postów
A w tym roku ktos sie wybiera ?
Dołączona grafika

loleks

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz drugiej strony lustra...
Ja sie wybieram na TOYOTA Horse Trials Strzegom 2007
Pozostały jeszcze tylko 53 dni :D)
...::Sprzedam rodowodowe Dogi Niemieckie::...
Więcej na domowej stronie
http://www.vivianna-moloseum.yoyo.pl

miłość to konie

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 31 postów
czy ktoś może mi przesłać informacje na temat wolontariatu, bo nie moge otworzyć linku :cool: :smile:
bardzo prosze :shock:

Ja-io

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniastad
Zastanawiam sie dlaczego Świat Koni nie zamiesci zadnej informacji o TOYOTA Horse Trials Strzegom 2007, Puchar Świata, Mistrzostwa polski.. i nic...

Co o tym sadzicie????

http://www.worldcupstrzegom.pl/
Życie jest PIĘKNE!!! :)

hm97

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 562 postów
ma ktoś może wyniki tych mistrzostw ?
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku.
Kto nie miał siwego, ten nie zna brudnego. ;)
Kto nie miał gniadego, ten nie miał dobrego. <3

SIWOGNIADY MEGATEAM! <3

Festive

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów
Ja trenuję u państwa Konarskich i niestety pan Konarski nie może już wsiadać w siodło z powodu złamania kręgosłupa. Po długiej rehabilitacji może tylko czasem jeździć, ale bardzo leciutko. Nie może się nadwyrężać. :smile:

Libi

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZzzz
loleks,
no to jeszcze tylko 52 dni ;D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych