Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co jechać??

65 odpowiedzi w tym temacie

Kejsa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
Mam mały dylemat w związku ze startem w zawodach. Ja i mój koń(ma 8 lat, ja 17) jedziemy nasz pierwszy rajd, zastanawiam się czy musimy zacząć od L czy możemy pojechać L* ? Kolejny problem to czy muszę być zarejestrowana w klubie do L lub L*?

AMFI

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniawawa
Zaczynając starty w rajdach musisz zacząc od klasy L, po szczęśliwym ukończeniu na nastepnych zawodach możesz wystartować w L* itd.itd.
Link do systemu zagrywania koni: http://www.endurance...orum/index.html
Ta strona to polska kopalnia wiedzy o rajdach, zalecam się zapoznać.

Aby startować w klasie L nie musisz byc zrzeszona w klubie, natomiast w zaodach gwiazdkowych już tak.
Pozdrawiam :?

Kejsa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
dziękuję bardzo za odpowiedź:?

Karolcia19191

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Zarówno w klasie L jak i w 1* nie mususz przynależec do zadnego kulbu tyle ze wykupienie licencji zawonika w PZJ jest doozsze i nie które opłaty.

Artanis

Kulawy jeździec na kulawym koniu ;)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7320 postów
karola spóźniłaś się z odpowiedzią jakieś 6 lat ;)
Nic się nie dzieje na forum? To dlatego, że wszyscy są tutaj ---> http://koniomaniak.kiv.pl/index.php

Mieliśmy dość ciągłego zawieszania w działaniu tego forum.

Karolcia19191

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
kurczę nie zwruciłam uwagi hehe

salkada

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 490 postów
zwróciłam...
99% problemów z komputerem jest gdzieś między klawiaturą a krzesłem

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
Ciekawe rozwiązanie dla MŁODYCH :)

Ludowy Klub Jeździecki Klikowa Sekcja Sportowych Rajdów Konnych
Ludowy Klub Jeździecki w Tarnowie - Klikowa organizuje w 2013 roku zawody Małej Ligi Rajdowej ! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Mała Liga Rajdowa obejmuje pięć spotkań o charakterze szkoleniowo-sportowym, podczas których dzieci i młodzież w wieku 12-16 lat będą rywalizować na dystansie LL - 10 km i 20 km.

Przewidywane terminy zawodów:
1. 20.04.2013 Ranczo Palomino w Starych Żukowicach 3A
2. 26.05.2013 LKJ Klikowa w Tarnowie ul. Klikowska 304
3. 22.06.2013 LKJ Klikowa w Tarnowie ul. Klikowska 304
4. 03.08.2013 LKJ Klikowa w Tarnowie ul. Klikowska 304
5. 07.09.2013 LKJ Klikowa w Tarnowie ul. Klikowska 30

Zawody odbędą się zgodnie z zasadami przyjętymi przez PZJ dla zawodów towarzyskich
Jeżeli regulamin PZJ dla Sportowych Rajdów Konnych zezwoli na udział w konkursach klasy LL zawodników nie posiadających Brązowej Odznaki Jeździeckiej, zawody odbędą się zgodnie z zasadami przyjętymi w regulaminie .
Szczegółowe propozycje zostaną podane w późniejszym terminie.
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Ooo może wreszcie coś drgnie, w kwestii rozwoju rajdów w Polsce
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
link odnośnie Małej Ligi Rajdowej dla małolatów ;) http://www.zawody.a-co.pl/node/105
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
kto jedzie do ostródy 17-18.05.13 ????????????? .... będzie okazja do zabłyśnięcia i pierwszego zwycięstwa .... haha

Dodaj odpowiedź

Dołączona grafika
arek przenieś to tutaj...
w tym roku nie startuję (chyba że dacie mi konia...haha-ale tylko Firo, za rok zagram młodego (o ile się coś po drodze nie wydarzy)
Ruś Mała, to dla mnie zbyt odległe str. -no gdyby to były międzynarodowe, to by się można pofatygować, a tak, to jak najbliżej będę szukać...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
firo w tym roku biega na Służewcu aby rozwiać ploty że niby zerwany jest ... na rajd pobiegnie arpako i wextern ...
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
zara zara! kto tam znowu się rzuca? a jest na sprzedaż??? (taki zerwany i w jakiej cenie za odpad? :-P )

oczywiście żal...tuję..

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
miałem kupca na firę jego matkę ... chciałem 50 tys a kupiec dawał 18 tys ... sprzedałem tą kulawą mirrę z ładnym łebkiem i przetrąconym biodrem ... firo jest zapisany na biegi i pobiegnie jakoś w czerwcu ... za firo Niemcy dawali 15 tys euro a my chcieliśmy 25 tys euro ...
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
a to nie lepiej było go w rajdach jeszcze pokazać zamiast na torach? :shock:

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a co w rajdach wygra ? sto pln ? niech coś wygra na torze a na rajdy pójdzie za rok i też wygra ...
arkady66

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...
Żeby jechać mistrzostwa młodych koni na 4 latku jest potrzebna licencja?
Jakie są potrzebne konkursy do zagrania się?
M.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
licencja twoja i konia, b. odznaka, badania lekarskie, ubezpieczenie, wszystko (chyba, że jedziesz amatorskie?)

nie bardzo rozumiem co znaczy zagrania się, ale jeżeli startujesz od L, P, N, to już zagrywasz się do III kl. sportowej, potem po dwóch N* do II kl. sportowej, i dalej do I kl.

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...
arena dzięki a co do zagrania się to chodziło mi o to czy przed takimi mistrzostwami trzeba zakwalifikować się przez jakieś konkursy.
Jeśli mam licencje w konkurencji skoków to musze robić odznaki jeździeckie żeby zdobywać licencje w rajdach?
M.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
w rajdach jest tak, że aby wystartować trzeba posiadać brąż. odznakę PZJ na ogólnych warunkach i jedziesz... później już robisz wszystko startami (na zaliczenia)

tu masz nowy regulamin:
http://www.endurance...y-pzj&Itemid=67

(http://www.endurance...otwe_f_2013.pdf)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych