Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co jechać??

65 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
Arpaco pierwszy a wextrim drugi ..... do zobaczenia w łodzi tam tez wszystko pozgarniamy ... hahaha
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
no proszę!!! :) moje gratulacje!!! naskrobali byście coś więcej... (jak było?, pogoda, trasa???)
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

iza90

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
arkady, w Łodzi jedziecie coś więcej niż L? Gratulacje :)
Z Debiutem 1. m-ce w kl. N :) Tempo coś ponad 14 km/h. Temperatura bardzo wysoka, na koniec zawodów przyszły burzowe chmury, ale cały dzień nie padało. Trasa świetnie oznakowana, organizacja super. Dziwię się niskiej frekwencji - w 2 najwyższych konkursach były nagrody finansowe, ale w 1* nikt nie wystartował :( Trasy piękne, 100% przez las, dobre podłoże, delikatne wzniesienia (do 20m - jak w propozycjach), cudowne powietrze, świetna atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
w łodzi jedziemy na trzy konie w tym jedna L i dwie na 60 km ... widziałem cię na serwisie na 4 bramce ... do zobaczenia

potwierdzam przedmówczynię .... miejsce i organizacja super a frekwencja jak zawsze na zawodowców przystało mizerna ... haha
na jesieni szykujemy się do czech i niemiec ... jak firo skończy sezon wyścigowy to sam na nim przejadę tą N bez żadnych specjalnych przygotowań .
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
gratulacje i dla ciebie Iza!
Arek, poczułeś ducha walki???

ja na pierwsze zawody pojechałam jako luzacza i uczeń... i co!? popłakałam się, że wszyscy mają przy sobie swoje konie, dbają, karmią, ogólne zamieszanie, wreszcie startują i cieszą się, a mój rumak gnije w stajni... :)

Iza piękne zdjęcia! Debiut-śliczny koń! :)

Arek dawaj jakieś fotki... :-P
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
A gdzie w łodzi ? Gdzie w Łodzi będzieta? :-P
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
w "Championie" w Ciosny... bo przecie gdzie indziej... :mrgreen:

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Albo ja tępa jestem albo jestem tępa.
Kiedy te zawody ?? W necie znajduje 11.05.2013 a ta data jakby już była..
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
miały być 28-29 czerwca, ale widzę, że jest zmiana terminu... :(

salkada

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 490 postów
Właśnie, kiedy, kiedy? Ja z chęcią zobaczę chociażby...
Aż Wam zazdroszczę... po trzydziestce mi się pozmieniało, chbya minęło tych kolejnych 7 lat i kierunki patrzenia są inne.
99% problemów z komputerem jest gdzieś między klawiaturą a krzesłem

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
salkada, jest zmiana terminu, a nowego jeszcze nie podali (ostatnie były 11.05, a nowe pewnie dopiero w lipcu będą...)

Gajowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2249 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLas

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 19 maj 2013 - 07:44 napisał

Arpaco pierwszy a wextrim drugi ..... do zobaczenia w łodzi tam tez wszystko pozgarniamy ... hahaha
gratulacje Arku :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
rajdy długodystansowe i w ogóle hippika ma to do siebie , że tu nie ma barier wiekowych ... najmłodsza miała 9 lat a najstarszy zawodnik wyglądał na starszego od węgla kamiennego , ale wszystkich bez wyjątku trzymała adrenalina ... haha ... aby pojechać taki rajd muszą być spełnione dwa warunki a mianowicie trzeba na ten rajd się stawić a po drugie trzeba mieć konia .... reszta błędów i rozterek przyjdzie sama w czasie pokonywania trasy .... haha ... wyobrażacie sobie że nasze laski stare dupy popłakały się , gdy na pierwszym serwisie nikt na nie czekał , a druga ze stresu próbowała zsiąść z konia na prawą stronę po przejechaniu mety i oczywiście spadła .... haha ... jak dzieci płakały gdy wręczano im puchar i flo warte to wszystko może 10 pln a trzymały ten puchar z rękościskiem do samego domu 250 km .... hahaa .... ale w tym wszystkim to właśnie jest piękne .... amen
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 21 maj 2013 - 07:39 napisał

rajdy długodystansowe i w ogóle hippika ma to do siebie , że tu nie ma barier wiekowych ... najmłodsza miała 9 lat a najstarszy zawodnik wyglądał na starszego od węgla kamiennego , ale wszystkich bez wyjątku trzymała adrenalina ... haha ... aby pojechać taki rajd muszą być spełnione dwa warunki a mianowicie trzeba na ten rajd się stawić a po drugie trzeba mieć konia .... reszta błędów i rozterek przyjdzie sama w czasie pokonywania trasy .... haha ... wyobrażacie sobie że nasze laski stare dupy popłakały się , gdy na pierwszym serwisie nikt na nie czekał , a druga ze stresu próbowała zsiąść z konia na prawą stronę po przejechaniu mety i oczywiście spadła .... haha ... jak dzieci płakały gdy wręczano im puchar i flo warte to wszystko może 10 pln a trzymały ten puchar z rękościskiem do samego domu 250 km .... hahaa .... ale w tym wszystkim to właśnie jest piękne .... amen

no nie wytrzymam!!!! prawie się popłakałam... :shock: nie sądziłam, że kiedykolwiek przeczytam taki post spod twojej ręki Arku!!!! może dlatego, że wiem co czuły dziewdzyny, ja też kiedyś tak wszystko przeżywałam, piękne dzięki... :)

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
no to opowiadajcie jak tam po rajdzie??? czy tym razem serwis dojechał na czas?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
tak więc charyszów skończyliśmy w klasie N na 4 i 5 pozycji na 16 koni .,... dwa razy laski zgubiły trasę , ugrzęzły w błocie , wyglądały jak uchodżcy z Afganistanu ... ogólnie warunki bardzo trudne ... ale po raz kolejny nie widziałem nikogo z volty , re-volty jak również SK ... także jak uczy życie albo brak nam zawodników praktyków albo mamy nadmiar zawodników wirtualnych ... ahhahahahahaha
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 03 czerwiec 2013 - 09:55 napisał

gdzie byłaś ??

byłam w Dębnie - trasa przebiegała wyłącznie lasami i drogami polnymi (z ogromną ilością kałuż i błota -niczym moto-cros)
jeden odcinek był mało przyjemny-pociągnęłam sforę przez zarośniętą chaszczami ścieżkę-po czym zatkałam uszy (co by obelg na swój temat nie słyszeć)
startowało 6 koni z czego połowa to półkrwi-zimnioki, ale spisały się świetnie! rajd zakończony został pławieniem koni (full serwis końcowy z nieba) i moczeniem zaschniętych gardeł... :-P :mrgreen:
-wirtualnie też można, ale wtedy nie ma takiej frajdy... :mrgreen:

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
gratuluję ... żeby nie było arena ja się ciebie nie czepiam ...ani też iza90 która jest bardzo aktywna w realu ... chodzi mi tylko o to że ktoś sobie zadaje trud zorganizowania takiego rajdu , wkłada w to serce , kasę , angażuje dziesiątki osób a na starcie pojawia się 5 koni ... słownie pięć koni ... a won poszli malkontenci , internetowi pasjonaci , niedouczeni jeżdżcy , wirtualni właściciele koni , i inne przybite nacje ..... firo na 11 koni na słuzewcu na dystansie 2200 m przybiegł 7 ... szkoda bo ładnie płacili nawet do 5 miejsca ... pobiegnie za dwa tygodnie za to z sukcesem ... haha
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów

Wyświetl postUżytkownik arkady66 dnia 03 czerwiec 2013 - 12:23 napisał

gratuluję ... żeby nie było arena ja się ciebie nie czepiam ...ani też iza90 która jest bardzo aktywna w realu ...

wiem Arku, że się mnie nie czepiasz, tylko na siłę chcesz mnie wyrwać od garów... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale fajnie, że Firo poleciał!!!

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no właśnie coś w tym stylu ... hahaha ... może łódż pokaże jakiś sensowny termin to wpadniemy ... za rok nasza ekipa wykreuje mistrza polski a nawet uderzymy do czech i do niemiec ... w przyszłym sezonie jak firo się nie sprzeda u nas w kraju to pójdzie na rajdy i dopiero go sprzedamy ... arena od czasu do czasu to nawet ślepemu coś się od życia należy a ja mam wrażenie że nie ma komu kopać cię w tyłek abyś się ruszyła ... hahaha ... o innych nie wspomnę bo już nawet na konia 150 cm nie dadzą rady się wdrapać ... haha ... chodzi o to że rajdy o tych niższych rangach to jest w zasadzie piknik rodzinny i to jest wspaniałe kiedy ostatnim razem dziewczyna lat 10 ruszyła do boju na swoim kucu szetlandzie na 17 km a jej matka na jedyne 60 km a jej mąż w tym czasie miał świeżą osiemnastkę w namiocie .... hahaha
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych