Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Co jechać??

65 odpowiedzi w tym temacie

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
ok. to za rok, jak Firo przeżyje, a ja już będę miała licencję w kieszeni podepnę się pod wasz uznany klub i już w barwach p. grudziąża polecę L klasę na moim młodym flegmatycznym małopolaku!!! lub dacie mi Firo i pobiegnę P i N i 1* itd.
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
niech i tak będzie tylko prowadż mi się dobrze do tego czasu .... haha ... powiem ci , że te opłaty to do najtańszych nie należą ... ostatnio zapłaciłem za dziewczynę 1700 pln brutto za full licencje włącznie z tą EFI ... sporo kasy a gdzie wyjazdy , opłaty za transport , za startowe , za serwis .... e tam te całe konie to taka ekskluzywna dziwka a w twoim przypadku czipenmen ... hahaha ... zapraszam to wspólnie się pobawimy ... chyba że chcesz wcześniej wystartować tylko jako zawodnik to daj znać .
arkady66

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
dobrze arku! obiecuję, że będziesz ze mnie zadowolony... :mrgreen:
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
15 par na MPS - ja nie mogę!!! :shock: oby wypaliło!
https://www.facebook...tif_t=notify_me

spilga

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów
No i nie wypaliło. Zawody odwołane.

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
z resztą nie pierwsze w tym roku -POGODA! :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych