Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Najlepszy jeździec/amazonka WKKW (może być junior/ka)!

104 odpowiedzi w tym temacie

penelopa98

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Artur Społowicz :cry:

czeggra

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
penelopa98 , moim zdaniem ostatni sezon pana A. Społowicza raczej nie należał do udanych. Jego chyba główny koń- Harbuz niestety nazbierał trochę trąb i to w niższych konkursach niż 2 i 3*.

titina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1018 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKujawsko-pomorskie
Myślę, że na szczyt dla najlepszych, pnie się sukcesywnie Katarzyna Kokowska. Widać ma jakiś cel i dobry plan treningów i startów. :shock:

kl4udia4

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

czeggra napisał:

penelopa98 , moim zdaniem ostatni sezon pana A. Społowicza raczej nie należał do udanych. Jego chyba główny koń- Harbuz niestety nazbierał trochę trąb i to w niższych konkursach niż 2 i 3*.

racja...

a jak dla mnie to Kamil Rajnert i Piotr Piasecki

czeggra

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Wg mnie nie wolno pominąć tu Kasi Kokowskiej. Miała w końcu bardzo udany sezon, czyste crossy w wysokich konkursach i generalnie pokazała dużo klasy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych