Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Najlepszy jeździec/amazonka WKKW (może być junior/ka)!

104 odpowiedzi w tym temacie

gandalf

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Ja jestem najlepszy już niedługo :oops: 8) 8) 8) 8) 8) ;) :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: 8) 8)

Nana

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 15 postów
Będę oryginalna - Anna Parzydło :oops:

Pumcia

Maniusia

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5772 postów
  • Miejsce zamieszkaniaZz Zz Zz ...

Cytat

Ja jestem najlepszy już niedługo

I gadaj z takim,z koniem bym sie predzej na slowa porozumiala hahaha :oops:
M.

KarlaWet:)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
pytasz o Maka-Amadeusz Fryga bardzo młody i bardzo obiecujący zawodnik SO Białka-kilku trenerów i starszych zawodników wróży mu sporąprzyszłość-pod warunkiem ,że stado przestanie zabierać mu konie i wysyłać je "do poprawki po której beto w pysku" lub do krycia i zwracać 2 tyg.przed zawodami.Generlanie co do Darka i mat i jego przeciwnik ma po trosze rację..Devin no cóż szmatławiej i jedyny w zagranicznych wiec żadna duma wygraćtąklasę przy stawce koni sztuk 1
z tego co patrzyłam po wynikach to Darek na Jasperze jeździł wyżej niż L..aPaulo..rodowodow koledzy mają bardzo podobne konie,może wychodzi to o czym pisał mat-praca w domu-praca na zawodach
xo,m

lelia

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
No tak tylko że Paulo i Policjant juz raczej nie jeżdżą razem więc ciężko żeby teraz w domu ktoś za kogoś konie jeździł. Poza tym o ile pamiętam to w ostatnim Strzegomiu to Jasper trąbę na krosie dostał, więc co z tego że chodzi wyżej niż "L" skoro nie kończy obecnie. A obiecujący junior ...hmm poczekamy aż coś osiągnie a njie tylko "obiecuje"

KarlaWet:)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 170 postów
Jasper znaczył ..ale to inna bajka ten koń...grunt ,że młodziaki zaczynają cośchodzić po powrocie z punktów-Makler II,Harbuz,Ebonit-ten ostatni szczególnie mnie cieszy z racji tego,że nei dostał 2 razy kwalifów na ZT..no i pokazal rok temu tego lacha Devina ...
a junior-myślę,że (z resztą nie ja ,a ci co sieznają i trenują takich jak On)gdyby zmienił stajnię i dostał sponsora pokazałby co umie...w sumie już pokazuje na Tabexie,który "był" podobno "za trudny" dla R. z BB...
xo,m

lelia

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
Daj mu Boże niech pokaże jak najwięcej, niech jeździ bezpiecznie i jak najlepiej :twisted: Im więcej WKKWistów tym jakaś szansa że dyscyplina będzie się rozwijać, więc im więcej zawodników tym lepiej.
A Tabexa pamiętam jak go jeszcze Paulo na czempionatach miał - mądry to on nie był, jednak jesli wyznacznikiem ma być, że kon za trudny był dla wiadomego jeźdźca z BB to jest to żaden wyznacznik, bo wiadomo że do WKKW oprócz wszystkich innych zalet szuka się koni zrównoważonych, które na czworoboku się będa potrafiły pokazać a nie robić różne dziwne cuda. Dlatego jak ktoś już szuka konia to przyszłościowego a nie takiego na którym czworobok 80

zarzarrosa

Advanced Member

• Moderator
  • 4215 postów
PAWEŁ SPISAK :evil:
Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie.

Daria

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
BOGUSŁAW OWCZAREK :evil:

Fair Play

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejsce zamieszkaniaStrzelin
Oczywiście najlepszy jest Paweł Spisak:D:D:D
...konie mówią, po prostu słuchaj...

DAMOS

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
też popieram Bogusław Owczarek Bogusławice

Ewcia :)

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Jak dla mnie to równierz Bogusław Owczarek, ale mam tez inną kandydatkę. Aleksandra Lauk razem z Dukatem dzielnie sobie radzi,a przecierz nie ma trenera. Sama doszła do poziomu dwóch gwiazdek międzynarodowych i za to ją podziwiam!!!! :twisted: Brawo Olka!!!!

galanonim

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz Galii
O właśnie!!!! Dukat!!!!! To jest koń!!!! Tak zgranej pary jeszcze nigdy nie widziałem. Ola świetnie sobie z nim radzi. Po ostatnim powaznym wypadku w Strzegomiu szybko wraca do formy. Jak dla mnie Aleksandra Lauk z Dukatem są w stanie wejsc na sam szczyt wkkwoskiej kariery. (Ola ma wkońcu najlepszego podkuwacza w Polsce :cool: i super luzaczkę :mrgreen: pozdro dla Ewy ;)). Po za nią głosuje jeszcze na Bogusława Owczarka i Artura Społowicza oraz Julie Krzyżanowską z Efezem!!! :roll: ;)

Saha

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Podpusując sie pod koleżanke Ewcie zdecydowanie sądze tak samo. Ola jest swietna. No i ma do nas cierpliwosc, i rzadko na nas krzyczy i w ogole jest super. Zycie z nia to przyjemosc :mrgreen: A jesli chodzi o super luzaczkę, to mogła bym polemizowac! :cool: Nie slyszeliście jak ona zgrzyta zeba mi w nocy i gada o Koperniku ;) Ale i tak Ewcia jest super. Lubie ja, na nawet bardzo w koncu ta sama krew :roll:

galanonim

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz Galii
Ups.......... :mrgreen: no to wpadłem :mrgreen: :oops: Saha znasz ją?????? Ona jest identyczna jak Ola-zawsze uśmiechnięta i radosna. Szkoda, że sama nie startuje. Słyszałem, że jeździ ujeżdżenie szkoda :sad: powinan zostawić ze smutne i ponure pingwiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma wszystko co jest potrzebne do wkkw, a nie bedzie pingwinić. Super się dogaduje z końmi, jest poprostu zajebista!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Pozdrawiam Olę z Dukatem i Ewcię !!1 :mrgreen:

iza90

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
Moim zdaniem zdecydoawnie Bogusław Owczarek, Darek Sulowski i Julia Krzyżanowska. THE BEST!

Bellen24

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarmia
Dawniej-tak dawno,że już prawie nieprawda- Radek "Leśny" Lesiński,Magda Sosnowska...
Obecnie łukasz Każmierczak no i Spisak oczywista! :mrgreen:
Pośpiech jest wskazany..przy łapaniu pcheł..

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWLKP.
Cieszę się, że ktoś wspomniał również o osobach, które kiedyś na trasach krosów znaczyły tak wiele! Leśny - niezwykły talent i intuicja! Cóż, ale niesforny niepokorny sowizdrzał :mrgreen: kariera skończyła się wraz z wyjazdem za granicę. Sosna - dresażowa mistrzyni wśród wkkw-istów, warto byłoby ją przywrócić do wysokiego sportu.
Jakoś wszyscy przemilczają Kamilka R..........
Więc lepiej nie rzucać się pod wiatr,
więc lepiej nie walczyć gdy tak żal...

Konmisza

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
:mrgreen: jasne ze spisak, jak macie to wrzuccie ladna fote :mrgreen:

Bellen24

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 12 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarmia

My Bartolomeo napisał:

Cieszę się, że ktoś wspomniał również o osobach, które kiedyś na trasach krosów znaczyły tak wiele! Leśny - niezwykły talent i intuicja! Cóż, ale niesforny niepokorny sowizdrzał :?: kariera skończyła się wraz z wyjazdem za granicę. Sosna - dresażowa mistrzyni wśród wkkw-istów, warto byłoby ją przywrócić do wysokiego sportu.
Jakoś wszyscy przemilczają Kamilka R..........

Taa.nie było lepszego "crossowego" nad Leśnego,szkoda,że na III dzień już nie szło tak dobrze..Nie zapomnę jak prowadzenie po dwóch dniach szlag trafił na skokach,a tytuł Istrza Polski-tak pewny i zasłużony odszedł w sferę marzeń-Leśny był załamany Który to był rok..1998?..On i Elektor to była para marzeń,tak jak Łukasz i Sudan,użyczany "młodym" Absolut ...Co by o Kamilu nie mówić w tamtym czasie był na równi ze "srebrną" drużyną,teraz "trochę" zniknął :cry: Sosna faktycznie stylistka-zimą na regionałkach skokowych w BB nigdy nie zeszła na więcej niż 1,5 pkt... Gdzie oni są? Dodek,Warszawski i cała reszta? Słyszałam,że Leśny udzielał sie na torach, a potem gdzieś za barem..Szkoda. :) A wiecie co?Jak Ślusarczyk startował to zawsze było na co popatrzeć,i to mialo swój nieprzeciętny urok!! :D POZDRAWIAM serdecznie.
Pośpiech jest wskazany..przy łapaniu pcheł..

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych