Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Najlepszy jeździec/amazonka WKKW (może być junior/ka)!

104 odpowiedzi w tym temacie

Opera

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWygnajewo
Spiasak oczywiście najlepszym jeźdzcem jest :cry: a z amazonek to Julia Krzyżanowska jest dobra :D
Koń i jeździec to dwa serca i jedna dusza:):):):)

rastaman

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz haju
Kokowska, Rajntert, Spisak, Owczarek - teraz, no i starej daty, wyżej wspomniani - Sosnowska i Lesiński ;)
A młodej daty, juniorzy... Może Niczyporuk, Babińska, Lipkowski...?

monika-87

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
  • Miejsce zamieszkaniaokolice Nysy
ja zaczęłam temat, a sama nie zagłosowałam. Oczywiście Spisak :) . Mam jeszcze jeden głos dla pana Marcina Konarskiego, co prawda już nie jeździ, ale kiedys mu to bardzo dobrze wychodziło :wink: . Szkoda tylko, że już nie startuje. Za to zajmuje się organizacją zawodów i to mu wychodzi super :) .
Monika

gacek :)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz ziemi obiecanej
a ja sie wypowim negatywie o spisaku bo go nie lubie :smile: ja pamietam jeszcze czasy jak sosna miala marango i mloda i sobie dobrze z nimi radzila i potem spisak chcial marengo zabrac (mosielibyscie widziec jak ona kochala te dwa konie ) bo on mial pieniadzie anie konia a stado na odwot :roll: ale to juz dawne przestarzale czasy jak kamil byl najleprzy i andrzeja paska tez pamietam i roberta powale (tylko tem mial pecha z loskotem dwa razy pod rzad na MP) a ze sosna odeszla z wkkw to nic dziwnego bo jej wszystkie konie pozabierali i dali kamilowi (ktory tez prawde mowiac nie wygladal na nich za dobrze ale szlo mu lepiej - inne priorytety ma on i miala ona z tymi konmi ja mysle :D
to zem sie rospisala, a i pytanie tylko, jak pytacie o najleprzego wkkwiste to o czym myslicie? tylko o jego wynikach ?? to nic nie swiadczy bardziej jak do tego dodszedl co musial poswiecic i jk trenuje swoje konie :0 pozdrowionka
Być zwyciężonym
i nie ulec
to zwycięstwo
zwyciężyć
i usiąść na laurach
to klęska

VivaLaFiga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKraj
Najlepsi:
SPOŁEK
RUMUN
POLICJANT
SPISAK
RAJNERT
KRUKOWSKI
A co do Społka to fakt,że o dużej kulturze osobistej natomiast napewno nie do końca świadomy podejrzewam :roll: Ale i tak jest najlepszy jako reiter jako trener.
Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska!!!
Być pokonanym i nie ulec to Zwycięstwo!!!

VivaLaFiga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Do Gacek dlatego podałem Społka jeździ na tym co ma nie marudzi nie wybrzydza cierpliwość trening a efekty same przyjdą...
POZDRAWIAM

gacek :)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1589 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz ziemi obiecanej
nie wiem czy mialas okazje pogadac ze Spolkiem po crosie na imprazie :roll: duza kultura osobista :lol: i na pweno szybciutko spac do luzeczka coby byc wypoczetym na skoki...... hehe
Być zwyciężonym
i nie ulec
to zwycięstwo
zwyciężyć
i usiąść na laurach
to klęska

VivaLaFiga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
Dlatego uważam,że Społek jest naj...a i ponoć jest bardzo wporządku jeśli chodzi o relacje pracownik szef ,wogóle fajny człowiek jeśli tylko mu się prezeska nie wtrąca to naprawdę umie fajnie prowdzić swoich pracowników!!!Pozdrawiam :roll:

Marcia-Kacper

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Hm nie znam sie na WKKW i nie znam wyników,aczkolwiek mi nie podoba sie jak Paulo robi konie,za ostro,na siłe...Natomiast Sosna super,piekny styl,super podejście do koni.
:roll:
,,Niemożna pstryknąc palcami aby odczarowac rzeczywistośc,,

ismena

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxxx
zdecydowanie jestem za spolkiem :oops:

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWLKP.
Marcia - kiedy Ty Sosnę widziałaś/eś? Oczywiście nie podważam opinii i najbardziej się zgadzam, ale wnioskować mogę z obserwacji sprzed lat, teraz Magda zniknęła z hipodromów, na rzecz pracy w okopach... szkoda
Więc lepiej nie rzucać się pod wiatr,
więc lepiej nie walczyć gdy tak żal...

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
Pomijając aspekty sympatii i antypatii i rezygnując z osobistych wycieczek, uważam (tak naprawdę po MPMK 2007), że Spisak to pełen profesjonalista, w każdym calu i jeździ wyśmienicie, ma nienaganną sylwetkę i świetne oko. Na pewno jego wątła :P budowa mu w tym pomaga, ale ma chłopaczek talent bez dwóch zdań!!!

Marcia-Kacper

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Marcia - kiedy Ty Sosnę widziałaś/eś? Oczywiście nie podważam opinii i najbardziej się zgadzam, ale wnioskować mogę z obserwacji sprzed lat, teraz Magda zniknęła z hipodromów, na rzecz pracy w okopach... szkoda

Nie widziałam jej nigdy na ,,poważnych,, zawodach.Jak też mówiłam nie znam sie na wkkw.Poprostu porównałam prace Paula i Sosny,bo była tu o nich mowa a tak naprawde z wkkwistów znam tylko ich.A więc co do podejscia do koni do treningów wiem ze swojego doswiadczenia,podoba mi się jak prowadzi treningi,i jak jeździ konie,miałam z nią kilkanaście treningów i miło wspominam,rozpręzała mnie na zawodach,na parkurach widziałam ją np w Warce, do tego obserwowałam jak jeździ konie: delikatnie,spokojnie,no i z tad moje porównanie z paulem który na młode konie wsadza patenty,jeździ ostro,nie delikatnie,za dużo wymaga od młodziaków,i opiera sie w duzej mierze na sile (obserwowałam treningi,słuchałam wypowiedzi ).To jest moje osobiste zdanie i porównanie.:] Pozdrawiam.
,,Niemożna pstryknąc palcami aby odczarowac rzeczywistośc,,

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
Marcia - oczywiście w 100% się zgadzam z Twoim zdaniem i podzielam obserwacje!
To nie był zarzut, po prostu zniknęła z tras crossów, ale jestem przekonana, że fajnie trenuje ludzi, właśnie ze względu na spokój i delikatność w podejściu!!!

sibbett

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
kamil rajnert!

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
sibbett, hmmmm..., a dlaczego? uzasadnisz?

sibbett

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
najbardziej podobaja mi sie jego przejazdy, porownujac z innymi, ktore ogladam na zawodach. spokoj, wyczucie(!!!), dosiad i skutecznosc. ogolny obraz daje wrazenie jakby zadna proba nie sprawiala parze nejmniejszych trudnosci.
poza tym czesto na zawodach ogladam przejazdy innych zawodnikow z moim trenerem(p.piasecki) i slucham jego opinii na ich temat. moze to sila autorytetu trenera wyrobila mi takie zdanie o kamilu, ale tak czy inaczej uwazam ze jest najlepszym polskim zawodnikiem czynnie startujacym w "duzym" wkkw. tyle

wronka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów
  • Miejsce zamieszkaniavav
a nie stawiasz na siebie?(w tym miejscu złośliwy uśmiech }:wink:

My Bartolomeo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
Sibbett - nooo, już lepiej :wink: :roll: :)
nie da się ukryć, Kamil ma olbrzymie doświadczenie, ale patrząc z boku, ma się wrażenie, że to dla niego rzemieślnicza praca, którą perfekcyjnie wykonuje, ale trochę brak mi pasji, serca (to oczywiście może być tylko wrażenie!)

A Strzegom tegoroczny widziałaś/byłaś?

Kamil to twardziel, ot co.

sibbett

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
wronka-zaglosowalabym na ciebie ale tylko wtedy gdy dosiadalas a.s.jesse, teraz to klapa

my bartolomeo- niestety do strzegomia nie dotarlam...inne zawody... a coś ciekawego się działo co na dodatek wniosłoby coś nowego do wątku?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych