Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

polecam weterynarza dla konika- SZCZECIN

3 odpowiedzi w tym temacie

ala-szczecin

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaszczecin
witam wszystkich i od razu mówie że ja konika nie mam. mam też nadzieje ze mnie z tego powodu nie wyrzucicie.

zdecydowalam sie napisac ten temat bo widze ze mieszkańcy szczecina i okolic mają problem ze znalezieniem dobrego lekarza dla koników.

ja do tego pana chodze od prawie 3 lat ( z o wiele mniejszym zwierzątkiem niż konik) i powiem ze nigdy mnie nie zawiódł.

zdarza mu sie jeżdzić do koni, ostatnio mówił ze w wakacje odbywał gdzieś praktyki (właśnie z leczenia koników), wczoraj mi sie pochwalił (bardzo szczęsliwy) że ostatnio wyleczył gdzieś konika.

przyjeżdza na wizyty domowe o każdej porze dnia i nocy do małych zwierząt wiec myśle ze nie bedzie dla niego problemem podjechać też do chorego konia (czego oczywiście nikomu nie życzę).

jeżeli ktoś ma wątpliowści to zawsze może zadzwonić i zadac pare pytań w celu sprawdzenia wiedzy lekarza.

podaje numer telefonu- (091) 4832954, komórka (24 h)- 605548596
lekarz nazywa sie Radosław Sieciński i na codzien przyjmuje w gabinecie przy ulicy Kwiatowej 12 w Szczecinie

pozdrawiam wszystkich wielbicieli koni :wink:

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
dzięki Alu - zawsze to kolejny kontakt do weta :wink:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

marciata

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 649 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSzczecin
Dzięki Ala - weterynarzy u nas jak na lekarstwo...trza by zadzwonić i popytać...:twisted:

Gaga

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6695 postów
marciata jemu się zdarza jeździć do koni - a jak się zapewne domyślasz - niewiele to wnosi do praktyki :twisted:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewna co do tej pierwszej
proszę o bana :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych