Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jak jest w Aldragho??

23 odpowiedzi w tym temacie

kasztan

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWawa
Słyszałam że Aldragho to bardzo ładna stajnia, ale że nie ma tam dobrych trenerów!! Co wy sądzicie, warto się przeprowadzic?? :oops:

zgaga

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz Warszawy
Nie radzę jest tam beznadziejnie i stadnina wcale nie jest taka zadbana. I ta trenerka nie jest fajna i śmieje się jak coś Ci nie wyjdzie ;/.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
najlepiej podjechać i ocenić samemu ...
bo tak powstają mity i legendy ...
ale oprócz tego że tam się komuś podoba potrzeba tradycyjnie sporo kasy ...

bo ja słyszałem że tam jak ci coś nie wyjdzie to trenerka śmiejac się wręcza banknot stu złotowy .... i takie tam ...
stajnia jest o wysokim standarcie ...
arkady66

Beza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPiaseczno
Ja tam jeżdżę i mi się podoba. Fajne są treningi, bo są małe grupy. Nie wierzcie w to, że trenerka jest nie miła, bo to nie prawda. Trenerka jest super. Koniki mają fajne, czyste stajnie, dobrze utrzymane. Dwa lonżowniki, duża halę, plac treningowy, czworobok ujeżdżeniowy. Mi się bardzo podoba i serdecznie polecam :mrgreen:

...Forever

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Wiem, że minęło sporo czasu od ostatniego postu.
Wie ktoś jak jest teraz w Aldragho?
Czy jazdy prowadzone są na wysokim poziomie jeśli nie ma się swojego konia?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
poszukaj na google tej stajni weż numer tel i zadzwoń ...
chyba tak jest uczciwie i bardzo prosto ...
w taki prosty sposób unikniemy na forum plotek , pomówień , dziwnych opowieści ...
to tak jakbym pytał się twoich gości jaka u ciebie jest sytuacja w domu ... żenada
arkady66

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14904 postów

arkady66 napisał:

to tak jakbym pytał się twoich gości jaka u ciebie jest sytuacja w domu ... żenada
nie do końca, bo czyjeś prywatne mieszkanie to nie obiekt publiczny nastawiony na klienta i zarabianie pieniędzy.
Każdy klient ma prawo spytać o jakość towaru, za który ma zamiar zapłacić i nie ma obowiązku zasięgania opini tylko u jego producenta lub sprzedawcy. Może spytać o jego jakość każdego, kto z danym towarem miał wcześniej do czynienia. Zadzwonić do stajni i dowiedzieć się o wszystko to jedno a spytać ludzi, którzy tam jeździli (jeżdżą) bądź trzymali (trzymają) konie to drugie.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
takie publiczne pytanie o jakąś stajnie jest niewłaściwe ... potem biorą się plotki , domysły , dziwne wydarzenia nie zawsze prawdziwe , lub nalot ludzi w typie ,, łubu du bu niech nam zyje prezes naszej stajni ... najlepiej podjechac samemu i obejrzeć i zaczerpnąć języka ... no chyba że kogos nie stać ani na bilet MZK ani na telefon to wtedy pozostaje głupia dyskusja na forum ... hahaha
arkady66

...Forever

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
To w takim razie po co są tematy na forach, w których pisze się opinie o stajniach itp. ...

arkady66 napisał:

Żenadą jest ten tekst...

Cytat

bo ja słyszałem że tam jak ci coś nie wyjdzie to trenerka śmiejac się wręcza banknot stu złotowy .... i takie tam ...
stajnia jest o wysokim standarcie ...

Plotki powstają również w ten sposób...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dlatego pytanie wprost co sadzicie o tym i o tym lub co myslicie o tej i o tej jest niedopuszczalne ... takie tematy zakładaja przeważnie dzieci które sa obrażone na swoją klubową koleżankę bo ta dostała lepszą derkę dla konia ...
arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów

...Forever napisał:

Czy jazdy prowadzone są na wysokim poziomie jeśli nie ma się swojego konia?
Arkady66, jak dla mnie to pytanie jest jak najbardziej ok. Nikogo nie obraża i nie prowokuje do plotek. Fakt, można wybrać się choćby na jedną jazdę i samemu ocenić jej poziom, ale uważam, że pytanie jest sensowne

maniagho

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa, Polska
Aldragho to cudowna stajnia :)
Dwa place skokowe, czworobok, hale, lonżownik odkryty i zamknięty, karuzela, trzy stajnie, myjki, padoki, solarium...
Trenerzy b. dobrzy! Zwracają uwagę na najdrobniejsze błędy, pomogą, wytłumaczą.
Atmosfera cudowna, wszędzie czyściutko :)
Klub naprawdę godny polecenia.
Pensjonat za miesiąc/1200 zł na słomie, a 1300 zł na trocinach. Cena treningu to ok. 70 zł. Przy dzierżawie konia ok. 40 zł. :)

Pozdrawiam,
maniagho :3

matrosowa

Mana mana

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3607 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLeszno
dziwne, że w jednym wątku reklamujesz swoja stajnie, a tu oczerniasz inna?
konkurencja?
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dlatego mówię od pocztątku że takie dyskusje powinny być od ręki banowane ...
masz telefon , masz auto to wsadż dupę i jedż , zobacz , i jak cię stać to wstaw konia lub uczęszczaj na same jazdy ...
jakie to proste ... inne argumenty do mnie nie docierają ...

mmosoczy trzy wpisy w tym jeden oczerniajacy z pomówieniami ... jeżdzisz tamtedy i widzisz ruchliwą drogę ?
ty wiesz w ogóle gdzie jest ta stajnia ?

Użytkownik Maria89 edytował ten post 30 październik 2012 - 18:16
obraźliwe nazwanie innego użytkownika

arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów
Arkady, ten wątek nie będzie zbanowany, bo obojętne czy stajnia jest dobra czy zła to każdy ma prawo się o niej na forum wypowiedzieć.
A najwięcej zamieszania w takich wątkach wprowadzasz zawsze Ty.
Pisałam Ci już wiele razy: możesz wypowiadać swoje zdanie, ale na miarę swoich możliwości zachowaj kulturę i pamiętaj, że nie wolno Ci obrażać innych.
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
maria89 nie widzisz w tym nic złego ? to ma byc wypowiadanie swojego zdania na temat stajni w której nigdy nie była ?
to tak samo jak bym ja stwierdził że u ciebie w twojej stajni jest syf , ruchliwa autostrada A2 , masz połamane słupki i zerwany dach w stodole ...
takie jest moje zdanie a jak wy uważacie ?? ... haha
aby kogoś oceniac nie wystarczy rzucić hasło i nie zadać sobie trudu ruszenia własnej dupy tylko opierać się na komentarzach anonimowych ludzi
arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów
Wpis na forum nie robi całej stajni antyreklamy. Jeśli jest dobra i nie ma sobie nic do zarzucenia to sama się obroni ilością klientów i to jest najważniejsze a nie to co ktoś napisze na forum. Każdy ma prawo wyrazić tutaj swoje zdanie i tak to już jest, że jeden będzie zachwycony a drugiemu nie będzie się podobało.
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
no więc maria89 dalej podtrzymuję że u ciebie jest wszystko w syfie i oszukujesz klientów na treningu bo na nich krzyczysz i przestawiasz zegarek o 5 minut do przodu ...
obroń się sama i wytłumacz ... jak masz dobrą stajnię to obroni się sama ...
a chcesz na próbę zobaczyć jak to jest gdy założę nowy wątek z takim wpisem o twojej stajni w której nigdy nie byłem a tylko słyszałem ...
pomyśl czy nie upierasz się przy swoim zdaniu nie bardzo sobie zdając sprawę z następstw takich wpisów .... amen
arkady66

Maria89

• Moderator
  • 14904 postów
Jedyne co wkurzyłoby mnie w wątku dotyczącym "mojej" stajni to to, że po założeniu go i próbie oczernienia mogłoby dojść do odwiedzania mnie przez tłumy ludzi zainteresowanych faktyczną sytuacją tej stajni. Arkady, "moja" stajnia nie prowadzi pensjonatu, szkółki, treningów sportowych itd. To jest stajnia z kilkoma chabetkami i nieświadcząca żadnych usług. Ja nie czuję potrzeby obrony przed czymkolwiek, bo mam głęboko w nosie co kto myśli na temat tego miejsca. I naprawdę jak byś założył taki wątek i padłoby tam pełno niepochlebnych opinii to czytałabym to i śmiała się jak na dobrej komedii bo teren tej stajni to teren prywatny i nieproszonych gość szczuję psami, więc niewiele jest osób, które w ogóle wiedzą jak tutaj jest ;)
Natomiast jeśli ktoś prowadzi jakąś działalność typu ośrodek jeździecki czy pensjonat to musi liczyć się z tym, że znajdą się osoby, które będą o tej stajni mówiły lepiej lub gorzej. A forum służy między innymi właśnie do wymiany poglądów na temat różnych stajni
Dołączona grafika

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
ale gorzej by było gdyby rozdzwoniły się telefony twoich znajomych którzy znają twoją stajnię i zaczęli by ci robić wyrzuty ...
maria89 rób sobie jak chcesz i pozwalaj na co chesz ale ja takie dziadostwo będę zwalczał w zalążku do pomocy założenia sprawy cywilnej włącznie ...
na swoje dobre imię , na dobrą obsługę takie ośrodki wydają pieniądze swojego życia i nie można pozwolić na to aby jeden z drugim matołem wyrażali swoje niesprawdzone informacje , plotki i pomówienia ... amen
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych