Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jak jest w Aldragho??

23 odpowiedzi w tym temacie

Wiciak1574

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa

Wyświetl postUżytkownik zgaga dnia 23 lipiec 2009 - 16:58 napisał

Nie radzę jest tam beznadziejnie i stadnina wcale nie jest taka zadbana. I ta trenerka nie jest fajna i śmieje się jak coś Ci nie wyjdzie ;/.

Wiciak1574

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Zgaga... Chyba się mylisz jeżdżę w Aldragho i jestem mega mega mega zadowolona! Trenerzy super. Jak ci coś nie wyjdzie to pomagają a nie krzyczą ;) Warto tam pojechać :D Są tam fajne konie i kuce no i tak wcześniej napisałam trenerzy. Stajnia jest zadbana. Treningi ciekawe. Jest nawet możliwość na starty w zawodach! Polecam tą stajnie :)

Wiciak1574

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Wiem, że sporo czasu minęło, ale chcę tylko powiedzieć, że ja nie mam swojego konia i dla mnie nie ma różnicy między treningiem na własnym koniu a tym szkółkowym ;) Zawsze są ciekawe i na wysokim poziomie treningi :)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
w aldraho jest super
arkady66

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych