Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

kto robi najlepsze bryczki w polsce???

43 odpowiedzi w tym temacie

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWrocław
E tam Glinkowski jest lepszy :) Bogajewicz to ciagłość tradycji powozniczych.Ale oprzeokrutnie drogi.
Prawda najbardziej boli oszustów...

lukas

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
na powozach konnych znam się dość dobrze, zajmuje się tym już pare ładnych lat i moge szczerze powiedziec ze firma Glinkowski popsuła się trochę, teraz jest to wyłącznie produkcja masowa, więc jakość nie idzie w parze. Moim zdaniem nie ma co patrzeć na największe firmy, małe firmy robią bryczki ze starannością bo nie mogą sobie pozwolić na wyroby złej jakości bo szybko znikneli by z rynku. Ja osobiście jeżdze już 5 lat na bryczce firmy MAL-MET pana Michała Jankowskiego, jest to dosyć mała firma która się rozwija, ale jakość jest świetna i wizualnie super no i oczywiście cena w porównaniu z Glinkowskim oraz Aronem i innymi większymi jest o kilkanaście tysięcy mniejsza, więc jeśli nie ma różnicy to po co przepłacać.

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Bardzo możliwe, a można prośić o jakiegoś linka lub namiar na stronę tej firmy? Mi akurat Aron nie pasuje. Bardziej wolę wyroby firmy Andrzejewskiego na ten przykład lub handmet.

elekt20

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
Glinkowski prestiż robi swoje tylko taki mały minusik cena maratonka z glinkowskiego dla amatora takiego jak ja jest totalnie po za zasięgiem może ktos podrzuci jakieś solidne firmy z średniej półki cenowej

matrosowa

Mana mana

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3593 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLeszno
To ja również zapraszam:

http://www.mjankowski.eu/
http://www.gw-boguslawki.com/
Dołączona grafika

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
O tej drugiej firmy nie znałem. Dzięki za linka ;) Otóź to elekt20 otóź to...Teź mam taką sama opinię na ten temat.

elekt20

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
Pięknie się marzy ale wszystko trzeba zweryfikować

FirstLady17

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
Bryczki jeszcze robi Roman Nagły (Miejska Górka, Wlkp.) oraz Wieslaw Węglarz (Karolinki, Konary, Wlkp np. http://aukcje.nasza-klasa.pl/listing/us ... d=12747090)

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14715 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOstrów Wlkp
A czy ktoś z Was miał do czynienia z bryczkami z tej firmy: http://www.slavek.pl/galeria.html ?
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Jako widz i luzak tylko Mario to miałem. Nie wiem dlaczego, ale te bryczki były popularne na podhalu.tego producenta.Dobry średniej klasy wyrób. Co nie znaczy, że zły.

Maria89

"Młoda szlachcianka z kasztanką"

• Moderator
  • 14715 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOstrów Wlkp
Ok, dzięki za odpowiedź :smile:
Dołączona grafika

Ic maj lajf :D

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Zakupiłam 5 lat temu bryczkę od Pana Grzesiaka, dla kucy, super!!!
Miesiąc temu przyjechała bryczka od mało znanego jeszcze producenta... Zrobił wg. mojego zamówienia, jestem zadowolona... Za to kupowanie uprzęży z allegro bardzo odradzam!!!

Załączone pliki

• Załączony plik  ula4.jpg   125,38 KB   10 Ilość pobrań

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2997 postów
http://www.uk.powozy...agonetta-1.html ze święciechowa- mam ją właśnie od nich-taką samą drugi rok... właśnie się rozleciała podczas hamowania złamała na pół... ceowniki na których wspiera się cała konstr. są tak cienkie, że szkoda gadać! żeby, to chociaż na spawie, a to na litym ceowniku w super stanie-grama rdzy nie ma i trachnęła! Może inne są lepiej wykonane, ale ten model na kuca do niczego! nie wiem co by było gdyby, siedziały tam dzieciaki?!

Załączone pliki

• Załączony plik  b.JPG   70,37 KB   11 Ilość pobrań

...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Straszna opowieść o złamanej bryczce...
Ja mam bryczkę dla kucy od Pana Grzesiaka z Pniew, już 4 rok, super!!!

Załączone pliki

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6652 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin

Cytat

kupowanie uprzęży z allegro bardzo odradzam!!!
a gdzie kupujesz? można wiedzieć?
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Uprząż kupiłam na Allegro, podaję link

http://allegro.pl/up...2075963779.html

Tragedia......

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6652 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Na allegro jest jeszcze jeden zakład rymarski sprzedający uprząż http://allegro.pl/sz...2082817531.html wiesz może coś na temat jakości tego wyrobu?
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Tak, od tego pana jakowego producenta mam szory na kuce.... Chyba każda część zdążyła się już przerwać... Założyliśmy w parę dwa, spokojne szetlandy, poszły pasy ciągowe, pasy mocujące do dyszla... Tragedia... Stało się to w stępie!! Jakość poniżej jakichkolwiek norm bezpieczeństwa!!!!!!
Obecnie zamówiłam uprząż parokonną na moje fryzy, czekam na realizację zamówienia. Daw Mag to firma, z którą współpracuję od lat, oferuje wyroby ogromnej jakości....
Niestety, za dobrą uprząż trzeba też dobrze zapłacić, lecz ja nigdy nie kupię już taniej uprzęży, bo... chytry dwa razy traci!!!

Gość_ankakoniara_*

• Gość
Zamówiłam tę bryczkę... Do tego ciemnobrązowe szory z mąsiężnymi okuciami i czarne perły,.,

Załączone pliki

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2997 postów
Piękna ta bryczka Aniu-ja teraz choruję na sportową maratonówkę dla mojego kuca walijskiego (pierwszej zapierdziuchy we wsi :) )-myślę, że to są najtrwalsze pojazdy i nie rozpadną się tak szybko ;) zwróć uwagę na te szory-wydaje mi się, że to takie podobne są wstawione na ww linku u koleżanki Hamer... z tymi szorkami nigdy nie miałam problemów, myślę, że są b. solidnie wykonane.

Załączone pliki

• Załączony plik  op.JPG   89,68 KB   19 Ilość pobrań

...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych