Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Fundacja "Nasza Szkapa" - newsy

248 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
a animalsów do drugiego i do rzeki ... hahaha
arkady66

fuzja1

fruzja1 ,,leśny driverek"

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3297 postów
No.. nic ,następny w kolejce do COPD..nie będę pisać o konkretnej ułańskiej stajni, ale tam coś dziwnie trafiały się konie z problemami płucno-oskrzelowo-oddechowymi..ale jak patrzy się na konie po ostrej jeździe co poniektórych to nic dziwnego.. z pewnych koni się leje..notorycznie
Konie są szczere. Zawsze powiedzą Ci jak jest naprawdę. Drugi człowiek powie Ci swoją opinię, ale koń powie Ci fakt. Niektórym ciężko jest to udźwignąć.
Ray Hunt

Gość_Kucuś_*

• Gość

Wyświetl postUżytkownik rzepka dnia 10 listopad 2012 - 18:36 napisał

Kolejny "ułański" :evil: konik prosi o pomoc :cry:

http://nasza-szkapa.....php?strona=new

Ale trzeba przyznać że twórczość poetycka u niedawnych miłośników koni ,wzrasta wprost proporcjonalnie do ponoszonych nakładów. Konik się popsuł to zamiast go leczyć prościej i taniej jest zadatkować następnego. COPD to nie jest choroba która występuje nagle i bez żadnych symptomów. A mimo to konik jest dorzynany a potem skierowany do sprzedaży wraz z ckliwym listem a następny czeka w kolejce.Ręce mi opadają ,zwłaszcza jak czytam takich miłośników jak wypowiadają się że konie w sporcie mają źle ,bo skaczą lub się ujeżdżają . A u takich miłośników mają Raj na ziemi. Tyle że jak widać ,jak tylko coś się dzieje to mija miłość i szybko idą do tego Raju.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
żaden problem im więcej takich koni tym moja kieszeń bardziej wypchana ....
daje za niego 1 tys pln i mogę jutro podjechać go zabrać ....
ja mam najlepsze ręce na świecie i nie chcę nic za darmo ...
arkady66

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
ułan jeszcze nie jest w pełni sprawny, ale już przejawia się jego iście ułańska fantazja - tutaj Erazm przedstawia nowe pomysły na ruszanie nogami, czyli "galopokłus" w pełnej krasie:

Dołączona grafika
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

rzepka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPodhale
No widać, ze "ułański" koń. One muszą tak nogami przebierać, bo przeciez życie" ułanowi" ratują. Bomby lecą, katiusze strzelają -a biedny "ułan" w środku tego wszystkiego... ;) To koń musi się sprężać :angry: Zwłaszcza, że flaszeczka czeka na tych, co "przeżyli" :mrgreen:

pawloss22

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
moim zdaniem zadaszenie
||| KubotAgra.pl - ciągniki marki KUBOTA, ładowacze, przyczepy ||| Sprawdzone sposoby na odchudzanie - http://na-odchudzanie.co.pl/ |||

met

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2573 postów
  • Miejsce zamieszkaniaprawie jak krakow
Dołączona grafika

Szkapa istnieje, działa, a zainteresowanych współpracą czy kuńtrolą... ;) zapraszamy serdecznie! Dni otwarte to każda pierwsza sobota miesiąca, godziny: 10:00 – 14:00. Można umówić się również w innym terminie: 669 114 427
1% podatku zbieramy dla Komitetu Pomocy dla Zwierząt: nr KRS 0000015352 - cel szczególny "Szkapa"

Madziak58

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów

met - piękny ten Twój ułan :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych