Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Zdjecia i filmy waszych koni (skoczków) i co o nich myślicie!!!

1780 odpowiedzi w tym temacie

Kara-Monika

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
Fajny ten konik :mrgreen:
Mickiewicz Romantyczne Ballady Pisał Fiołki Alpejskie Kochał Venere Entuzjastycznie Sławił Hetera Czekała Gniewnie I Xymene Lubił Dotykać :)

sygnaliczny

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKielce
A o to mój kochany Sygnałek... http://i126.photobuc...eniai/15111.jpg

Kara-Monika

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
Super skacze! :mrgreen: To Ty na nim?
Mickiewicz Romantyczne Ballady Pisał Fiołki Alpejskie Kochał Venere Entuzjastycznie Sławił Hetera Czekała Gniewnie I Xymene Lubił Dotykać :)

husan-kristof

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
sygnaliczko bardzo ładne zdjęcie!!!!! Fajny skok,kon i bardzo ładne nawet tło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: ;) :roll:

ładne zdjęcieeeeeeeee
................. jakie cudne -gdzie jest taki drugi kraj??? i dla koni raj

(jesli chodzi o moja ortografie to wiem ze robie błędy)

aklina

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 85 postów
No Bednarka koń wyglada na fajnego,a przed Toba jeszcze dluga droga,wiec pracuj i bedzie dobrze:)

mała alcia-super fotka.
Nie mam nigdy więcej, nie mam zawsze. W piasku
zwycięstwo zostawiło pogubione nogi.
Jestem ubogim człowiekiem zdolnym kochać swoich bliźnich.
Nie wiem, kim jesteś. Kocham cię. Nie daję, nie sprzedaję cierni.

Bednarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCK
Dzieki:):mrgreen: biore sie do roboty normalnie z trenerką bo wczesniej sama jeździłam...:/
po za tym ostatnio zdałam egzamin na brązową odznake więc będę mogła sie już normalnie zarejestrować... mam nadzieje że bedzie dobrze ale jeszcze duzo pracy przede mną i kaszmirem

wisienka24

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBora-bora...;)
yhh...u mnie też dużo pracy...już po wczorajszym wyczynie dzisiaj padłam na kolana;D...wsiadłam nie rozsądnie na zwykłe ogłowie z wędzidłem,a mój siwek zawsze na hackamore...ja oczywiście nie chciałam na zwykłym wędzidle..bo wiem co sie może wydarzyć..ale mój trener sie uparł i po lążowaniu wsiadłam..wszystko było ok do chwili galopu...poniósł mnie bo on jest bardzo do przodu dlatego na haku jeździłam...nie mogłam nic zrobić...cwałowałalm po ujeżdżalni prawie pół godziny!!...ma taką dobrą kondycje...robiłam półparady...zjechałam nawet do środka a on wtedy zobaczył przeszkode ok 160(nigdy tyle nie skakał) i ją przeskoczył!!....a ja na nim...nie miałam już siły na dalsze siłowanie się z nim i prawie zemdlałam ze zmęczenia..nareszcie trener wpadł na pomysł i zaczął wybiegać przed konia aby sie zatrzymał...po 6 okrązeniu się udało..nie mogłam prawie złapać oddechu..i teraz wiem że na zwykłe wędzidło już prędko nie wsiąde..... jadąc na nim miałam śmierć w oczach...a moja mama ledwo stała na nogach jak to wszystko zobaczyła..

Kara-Monika

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
Wcale sie nie dizwię, zę siły nei maiłaś, a Twojej mamie się nie dziwie, ze ledwo co stała :mrgreen:

wisienka24

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
Teraz jak myśle o jutrzejszej jeździe(oczywiście na haku)...to mi się słabo robi.. :mrgreen: mam chyba jakiś uraz... ;)

Bednarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCK

wisienka24 napisał:

Teraz jak myśle o jutrzejszej jeździe(oczywiście na haku)...to mi się słabo robi.. ;) mam chyba jakiś uraz... :roll:

nie dziwie ci sie..:/ a twój terner zna Twojego konia i kazał Ci na wędzidle jeździć?? twój koni jest twardy w pysku ? jak jutro wsiadasz na haku to chyba możesz sie nie martwić bo to masz opanowane co nie :mrgreen:

wisienka24

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
No trener mojego konia zna..a koniś twardy w pysku...a na haku oczywiście rewelacja;D :mrgreen: ..ALE trener ma u mnie minusa..bo mi kazał.. ;) ..

Jodełka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPePeLand.
MAm pytanko ;) Husan-Kristof, byłeś może w Toporzysku na odznace chyba tydzień temu?

Dołączona grafika
Jodełka pode mną. Wiem, że masa błędów, ale ja dopiero zaczynam :mrgreen: Skacze dopiero od ok. 1 roku :roll:
Dołączona grafika

Łoś... Gdyby sierpień trwał wiecznie...

Bednarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
  • Miejsce zamieszkaniaCK

Jodełka napisał:

MAm pytanko ;) Husan-Kristof, byłeś może w Toporzysku na odznace chyba tydzień temu?

Obrazek
Jodełka pode mną. Wiem, że masa błędów, ale ja dopiero zaczynam :mrgreen: Skacze dopiero od ok. 1 roku :roll:

Hej! ja byłam tam na odznace:):)ale ty tam chyba nie jeździsz na stałe....

Jodełka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Nie, nie jeżdżę tam na stałe. Jestem tylko na wakacjach i feriach ;D
Dołączona grafika

sygnaliczny

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKielce
Kara-Monika... Powracając do tego zdjęcia, tak o ja jestem na tym koniku i to jest też mój kochany kucyk :mrgreen: Przepraszam że dopiero teraz piszę, ale byłam na zawodach w Kaliszu a tam nie miałam neta... Pozdro ;)

husan-kristof

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
[quote name="Jodełka"]MAm pytanko ;) Husan-Kristof, byłeś może w Toporzysku na odznace chyba tydzień temu?

Tak byłem na odznace w topoorzysku bo musiałem miec na moje pierwsze starty odznake!!!!
I dzis jestem po zawodach pierwszych juz!!! było subcio :mrgreen:

Jodełka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Achas :roll: To znaczy że mnie powinieneś kojarzyć :mrgreen: Jechałam sobie dodatkowo ujeżdżenie - na Harnasiu i skoki - na Wojtalu ;)
Dołączona grafika

Raxa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
Ja własnie w sobote jechałam tez w Toporzysku odznake ;P na Majce brazowa, a moje kolezanki srebrna na Vektrze i Wojtasie :mrgreen:

Raxa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
husan-kristof ty byłeś teraz na zawodach w Kaniwoli co nie ? :mrgreen:
gratuluje zakupu konika ;) jest supcio, kojarze go bo stał w moim dawnym klubie jeszcze jak był niezajeżdżony.

husan-kristof

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
Tak byłem na odznace w toporzysku i na zawodach w Kaniwoli ,kupiłem pielgrzyma ,mysle ze jak dla mnie super konik. W pierwszy dzien poszło nam super wszystko na 0 a w drugi gorzej ale to dlatego ze tam warunków nie było nawet rozplrezalni nie było. MASAKRA
Ale mmysle ze tworzymy super pare bo wszystko n ogół nam wychodzi. byłas w Kaniwoli i widziałas nas??? Jak ci sie podobałl/??? :mrgreen: ;)
Startowałem jako kjs podgórze kokarzysz nas ????[/scroll]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych