Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ktokolwiek wie, ktokolwiek pamięta..?

7 odpowiedzi w tym temacie

Nowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
  • Miejsce zamieszkaniaregion32
od roku jestem właścicielką siwego wałaszka. szukając informacji na temat jego sportowej przeszłości udało mi się dowiedzieć, że chodził gonitwy(płaskie i płoty) w Partynicach a trenowała go p. Grażyna Olszta. nie były to najważniejsze gonitwy- już wtedy był wałachem,niemniej jednak notował dobre wyniki i dlatego liczę,że uda mi się czegoś więcej dowiedzieć. Nie jest mi to do niczego szczególnego potrzebne. po prostu "palma mi bije"na punkcie mojego Pięknego.Jeśli ktoś z was coś wie, będę wdzięczna za odzew. Piekny zwie się SAS od Sasanka sp/Five Star Camp xx po Alywar xx. Ur. 1998. Hod. SK Skrzydlów.
Szukam też inf. o Alywarze(jest jeszcze w Jaroszówce?) Sasankę odnalazłam :mrgreen: .

Czy wszystkie konie 'biegające' są rejestrowane w Totalizatorze?Chciałabym mieć 'papier' potwierdzający jego wyścigową przeszłość.

Będę bardzo wdzięczna za inf.
"Remember, when in doubt ..... ".

A.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 369 postów
Alywar stoi w stadninie Damisu na Mazurach.

O konia pytaj na forum Finiszu, http://www.finisz.pl/forum, tam jest duzo ludzi z Partynic.
Dołączona grafika

Nowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 46 postów
  • Miejsce zamieszkaniaregion32
Dzięki. Popytam na pewno!!! :mrgreen:
"Remember, when in doubt ..... ".

notatka7

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejsce zamieszkania3miasto
Poszukuję informacji trochę z lamusa :???: Interesują mnie wyścigi służewieckie w sezonie 1997,może jakieś zdjęcia,artykuły w formacie pdf?

Fonetyka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 992 postów
Ja pamiętam Sasa :P choć temat trochę stary. Jeden z poczciwszych wyścigowców :???:

systemka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Pamięta ktoś może Da Xian`a? Tak się nim zaciekawiłam, bo wygrał coś ponad 200 tyś, a jest ojcem mojego konia <3

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
a ile ty z tego dostałaś ? ..... hahaha
każdy koń ma tam coś gdzieś w rodowodzie ciekawego ale to tylko ciekawego ponieważ nie ma to żadnego znaczenia dla życia konia w terażniejszości bo zapewniam że te wszystkie odrzuty są dostepne dla zwykłego kowalskiego dopiero gdy stają się odrzutami ...

i tak pojawiają się pyatnia od potomstwo 22 letniego ogiera
o karierę 12 letniego folbluta w dodatku wałacha
pytania dlaczego koń kuleje jak on ma za sobą 20 lat w wysokim sporcie
dlaczego 5 letnia kobyła jest za 2000 pln z rodowodem skokowym i ma drobniutką wadę że jest jałowa itp itd

koń okazyjny dla kowalskiego zawsze posiada mniejszą lub większą wadę ....
i nie zawracajcie tyłka takimi pytaniami ponieważ od takich zadań jest Rutkowski ..... hahahah
arkady66

elwira

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Znalazłam video z gonitw z udziałem Da Xiana:

Wspaniały koń :)
Zdjęcia z wyścigów konnych
www.facebook.com/finiszpl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1