Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Praca na Służewcu

61 odpowiedzi w tym temacie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
zadzwoń do mnie to coś się znajdzie ....
tylko uprzedzam żadnego spózniania , problemów proanno-moralnych i innych dziwactw ...
zaczynamy przed 6.00 konczymy ok 7.30
napisz do mnie na pw to podam ci tel do siebie
arkady66

zosienkaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejsce zamieszkaniastrzegom
Jeśli chcesz jeździć w stajni na Służewcu daj znać spotkamy się pogadamy i którąś ze stajni CI doradzę - spytamy trenerów czy CIę wezmą. Napewno niebędzie problemów i w każdej stajni dodatkowa para rąk nawet weeckendowo tylko się przyda
Pozdrawiam

sirsublack

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Jakiego trenera polecacie ? Chodzi mi tu o pracy jako amator , u kogo najlepiej wg Was? :razz:

zosienkaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Jak mówią wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma .. Czyli w każdej stajni na początku jest dobrze wspaniale , potem różnie i naogół siedzi się w jednej a uważa że w innej mogloby być lepiej lub jak wiele osób co i rusz zmienia się stajnie ... Ciężko powiedzieć u kogo najlepiej, zależy na czym CI zależy .. czy na atmosferze, wielu przejażdżkach, dobrej nauce, znajomych, wielu amatorach, arabach, anglikach, każda stajnia jest inna W jednej sa prawie same angliki w innych araby, trener lub dzokej który potrafi przekazać wiedzę - nauczyć lub tacy którzy wcale nie potrafią lub nie chcą, stajnie w którytch będzie dużo przejażdżek nie zależnie od umiejętności oraz takie w których będziesz jeździc na jednym dwóch konikach na początku. Trzeba więc zacząć od tego na czym Ci zależy :razz:
Pozdrawiam`

sirsublack

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
na tym żeby się czegoś nauczyć, dużo przejażdżek, i najlepiej dużo anglików :razz:

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
czyli wszystko jedno do którego trenera ... każdy na słuzewcu jest dobry ... najważniejsze abyś ty trenerowi odpowiadała ....
arkady66

zosienkaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Arkady w obecnym czasie ( tuż przed zimą i w zimie) każdy trener potrzebuje darmowych ( amator nie pobiera kasy za to co robi naogół) rąk do pracy. A nie pisałabym że wszyscy trenerzy si nadają np P.Nieora ma głownie araby, P.Kowalski ma kilka koników itp :razz:
Pozdrawiam

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
zosienko ja wiem o tym tylko drażnią mnie pytania w stylu kto jest dobry kto zły kto daje wiecej a kto mniej ....
najpierw trzeba przyjechać , spróbować , samemu na miejscu popytać a nie robić sondę z tyłkiem przed kompem ...
dlatego napisałem ze wszyscy są świetni , wszyscy mają doskonałe konie tylko jedni ciut lepsze i generalnie skończył się sezon .... taki mają reflex niektórzy ...

znasz przykład tej dziewczynki ... podała nr tel następnego dnia była o 5.45 na miejscu i zaczęła jeżdzić ... a inni pytają od roku o to samo i tylko pytają ...
arkady66

zosienkaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Wiem doskonale jak to jest, ze przy kompie najłatwiej :mad:
Z jednym się nei zgodze ... Moim zdaniem zima-koniec sezonu to najlepszy czas na zaczynanie na wyścigach .. trenerzy mają więcej czasu przychodzą młode konie, zacznie się trening od 7 no i do wiosny może już czlowiek będzie umiał sporo i będzie bardzo pożyteczny lub się zniechęci i .. niebędzie problemu :( więc same +
Pozdrawiam

nijanulu

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Jeśli ktoś wie do kogo mogła bym się odezwać w sprawie jazdy na służewcu to niech da znać. Mieszkam blisko toru, jeżdze konno wiele lat.
Pozdrawiam.

zosienkaa

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
jak chcesz jakies dokladniejsze info przed pójściem odezwij się na pw odpowiem na pytania :idea:
a jak jesteś zdecydowana i wiesz co i jak to poprostu któregoś pięknego dnia o godzinie 6 staw się na torze i w pierwszej lepszej stajni spytaj czy nei potrzeba rak do pomocy :)
Pozdrawiam

Papla93

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejsce zamieszkaniaP-ce
A ja szukam pracy ( moze byc za jazde) w stajni w okolicach Łodzi na weekendy ;]
Miłość do konia jest tak skomplikowania, jak miłość do drugiego człowieka...jeśli nigdy nie kochałeś konia, nigdy tego nie zrozumiesz...

verona

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Chciałabym spróbować swoich sił na wyścigach stąd moje pytanie: czy nadal aktualna jest praca w zamian za jazdy?
Jeśli tak do kogo się zgłosić?

jerkface

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ktokolwiek stąd jeździ lub pracuje na Służewcu?

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
nie chcę zakładać nowego tematu, a jedynie taka informacja-może kogoś zainteresuje? http://www.finisz.pl...y-wiosenne.html
...kiedy Go dosiadam... Jego nogi stają się moimi i możemy być wszędzie...
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
Honorowy patronat J. Muchy:
http://www.finisz.pl...na-emocji!.html
"Nie ten jest wielkim trenerem, kto sprawia, że jego koń posłusznie wykonuje polecenia. Wielkim trenerem jest ten, kto sprawia, że koń chce wykonywać polecenia"

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Nie daj Boże :P aż się zalogowałam z wrażenia... Muchy precz :P Nic dobrego z tego nie wyniknie
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

arena

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3023 postów
masz alergie na nie? :mrgreen:

Hamer

dziewczyna MacGyvera

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6683 postów
  • Miejsce zamieszkaniaLublin
Tak zwłaszcza na taką jedną lubelska, długą i chudą Tse tse
Dołączona grafika , ,Dołączona grafika
nobody 's perfect

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik