Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nasze dzieciaki

1381 odpowiedzi w tym temacie

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Tak sobie myśle, że za wiele mam i tatusiów na forum to nie ma. Ale, że osobiście jestem 'w oczekiwaniu' to postanowiłam sie przekonać czy może ktoś jeszcze czeka bądź się juz doczekał i może się chwalić :sad:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

zarzarrosa

Advanced Member

• Moderator
  • 4215 postów
oj gratulacje kermitku :mrgreen: :sad: :cool: a wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka? czy nie chcecie wiedzieć?
Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie.

Omlecik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6688 postów
Kermit, jeszcze raz gratulację :wink: To będzie chyba pierwsze, oficjalne, forumowe dziecko :sad: No i oczywiście VIP, dziecko moda :cool:
Gratulacje raz jeszcze :cool: :mrgreen:
I am Jose Jalapeno...on the stick

Tranzyt

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBielsko-Ochaby-Mikolow-Rybnik
chciałam się dołączyć do gratulacji :sad:
Wiesz, że mnie kochasz.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
No dzięki dzięki :sad:
Jeszcze nie wiem co to będzie ale pewnie za jakiś miesiąc przy dobrych wiatrach powinnam wiedziec :mrgreen:

Szkoda tylko, że taka tu samotna na forum jestem :wink: Ale może jeszcze ktoś się pojawi :cool:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów
Kermit gratulacje :sad: bardzo gorące.Ja jestem mamą od 4 lat mam super synka(ha !już koniarza) i śmieje się ze jest to jedyna "rzecz" w moim życiu którą zrobiłam dobrze :cool: i chyba najmądrzejsza.Uwierzcie że piekne jest dzielenie pasji z swoją pociechą .Ha! a ja już mogę tego doświadczać .Życzę wszystkim tych doznań i dumy.Jak uda mi się wstawić zdjęcie mojego syna ,to zobczycie jaki z niego dzielny jezdziec :mrgreen: .

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów
No to ja też przyłączam się do gratulacji... :sad:

dominique

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1267 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPosen~!
Kermit :sad: Swietna wiadomosc :cool: Gratulacje! Oby zdrowo roslo! :mrgreen:

egrazka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Ja tez czekam! jeszcze 6 tygodni (coraaaz dłuższe sie wydają...) i bedziemy mieć chłopca. Będzie parka, starsza ma 8 lat i jest cudna! Wspólne pasje są niesamowite- nie mozna spędzić milej czasu niż z własnym dzieckiem w stajni! (i nic nie przeraża bardziej, niż własne, niewielkie wciąż dziecko, które galopuje przed tobą, bez strzemion, obrócone do tyłu i gadające radośnie...)

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
fonglucik - zachęcam do wstawienia fotki dziecka w siodle lub bez :mrgreen:

egrazka - witamy na forum i również czekamy na fotki :wink:

A co do naszych wspólnych pasji to zobaczymy :cool: jeszce wieleeeeee czasu mamy przed sobą :sad:

Bilardowa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
fonglusiku wstaw wstaw :sad:
no ja sie ogolnie gratuluję wsyztskim mamusiom i tatusiom koniarzom no i rzycze, zeby pociechy okazaly sie koniarzami :cool:
Bilard :* trochę teskno...

Omlecik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6688 postów
kermit a myslałaś już nad imieniem? No i Ty egrazka, chyba już coś na oku masz ? :sad:

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Jeszcze nie myślałam nad imieniem :sad:

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów
No tak bilardowa tyś mojego "stwora "nie widziała.Tylko na zdjęciu i z opowiadań :sad:

Magwis

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • Miejsce zamieszkania????
O właśnie- fongluciku, wstaw zdjęcia swojej pociechy :sad: Tez nie maiłam okazji go zobaczyć... Szkoda tylko,że mi rodzice nie przekazali końskiej pasji, bo po prostu oni nie są i nigdy nie byli koniarzami...
"...poderwał garść piasku, tchnał w nią oddech wiatru i ciepło promieni słońca. I rzekł do człowieka: oto daję ci przyjaciela szybkiego jak wiatr, byś mógł sokoła w locie prześcignąć..."

Omlecik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6688 postów
Magwis, to tak jak u mnie. Chociaż mama w sumie kiedyś jeździła, nawet glebe zaliczyła w Ochabach, :cool: ale potem nie miała okazji, za to ojciec tylko - konie mechaniczne :sad:
Ale to chyba off :mrgreen:

Ja chce zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia :wink:

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów
Bilardowa i Megwisku ok! zdjęcie bedzie jak rozszyfruje jak to uczynić.(a staram się okrutnie)Jak wiecie nie jestem zbyt lotna w tych sprawach :sad:

Mojwa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze swojego dna...
Popieram, popieram!
A zdjęcia najłatwiej wstawić przez www.fotosik.pl
Tam zgrywasz zdjęcie z komputera (na głównej stronie jest), pomijasz logowanie (bo takie okienko wyskakuje) i potem wklejasz wrednym stworom linka. Oj taaak. :sad:

Pozdrawiam ^^
Trochę wolniej, po co gonić tak...?
W imię czego tracić głowę...?

fonglucik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1144 postów
Po za synem ,posiadam stadko adoptowanych,które strofują pouczają :mrgreen: i cieszą się z mojej internetowej nieudolności.Kermit w pewnym wieku tych dzieci jest więcej (i niekoniecznie z cyklu reprodukcji :sad: ).Pracując z nimi po pewnym czasie traktujesz je jak swoje :cool:

Mojwa

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze swojego dna...
Czyżby jakaś aluzja? :cool:
Ja się tylko staram pomóc! ^^
Tak więc.. Kiedy się pojawią zdjęcia Kickowatego ulubieńca? :mrgreen:

Gorące pozdrowienia :wink:

p.s. prawdopodobnie nawiedzimy Gozdawę zimą :sad:
Trochę wolniej, po co gonić tak...?