Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nasze dzieciaki

1381 odpowiedzi w tym temacie

LaLaZiem

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKusko
Kobiety, jak zorganizowałyście sobie i koniom życie w czasie ciąży i po porodzie. Jestem w wieku ciążowym (najwyższy czas), jest mąż, dom, praca, samochód i dwa konie. Szczerze mówiąc, nie wiem jak pogodzić pracę, dom, konie i dziecko. A co z nimi zrobić w czasie ciąży? Ja nie mam nikogo godnego zaufania, komu bym mogła je powierzyć. I jestem w rozterce. W moim przypadku wpadka to chyba by było najlepsze rozwiązanie

EliLieb

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaMutne
No ja mialam w planach uzyc mleczarni do pierwszych zebow, potem niech sobie Mloda mymla jakies przeciery;) Jeszcze tak raz, gora dwa na dobe jej wciskam tego biednego cyca, ale Bobo jest lakome i nie lubi sie napracowac przy jedzeniu, wiec prawie za kazdym razem dostaje sztuczne na dopchanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych