Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

czy wierzycie w horoskopy??

156 odpowiedzi w tym temacie

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz nieba
temat jest troche głupi ale strasznie mnie to męczy.A wiec czy wierzycie w horoskopy bo ja i tak i nie.Mój znak zodiaku to Lew a mojego chłopaka Koziorozec i wszystkie horoskopy mówią ze te znaki do siebie nie pasują.My sie dogadujemy dobrze ale zastanawiam sie czy nam się uda.A wiec powiedzcie mi co ja mam o tym wszystkim sądzić no i czy wierzyc w to czy nie??Pomocy :evil:
w sercu dziewczyny gdy położysz je na dłoń na pierwszym miejscu chłopak a przed nim tylko koń... :*

Patiszonekk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
Coś ty nie ma się czym przejmować. Ja mam wiele takich przypadków gdzie znaki do siebie nie pasują, a przezywają ze sobą do końca zycia. Takim przykładem są moi dziadkowie co ostatnio mieli chyba 57 rocznicę, a sa własnie jednymi z tych znaków co do siebie niby nie pasują

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów
ja musze sie przyznac ze czasem wierze w horoskopy bo nie raz przewidziały co bedzie lub opisały naprawde jak obecnie jest czy jak sie czuje.
takie przynajmniej ja mialam odczucia :evil:

Patiszonekk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
Ja tam wierze tylko w te dobre, które zazwyczaj i tak się nie sprawdzają :evil:

Madzix

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz miasta
czasami tak jest, ze gdy przeczyta sie jakis horoskop i na przyklad jest on pomyslny, to ZUPELNIE PODSWIADOMIE nastawiamy sie na to ze przydazy sie nam cos dobrego i To sie czesto przydaza.i wtedy przychodzi nam na mysl ze tak bylo w horoskopie wiec w nie wierze. ale moim zdaniem to tylko i wylacznie kwestia nstawienia. Ale te horosopy typu Lew nie pasuje do Koziorozca a Blizniak pasuje do Wagi czy inne takie to moim zdaniem sciema:/Najwazniejsze jest to jak sie w zwiazku uklada, wasze relacje i to co was tak naprawde laczy. Didi, mysle ze nie warto wierzyc w takie horoskopy bo to tylko miesza w glowie i sie tylko zastanawiasz bezsensu czy to przypadkiem nie jest prawda :evil:
oddychaj dla mnie

Tiko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 849 postów
Madzix
A własnie co do tych horostkopow partnerskich to jest w nich troszke prawdy
Bo najczesciej jest tak ze dany zodiak prezentuje jakąś ceche osobowosci (i czesto to sie sprawdza).
Porownując cechy danego zodiaku ustala sie jakie do siebie pasuja a jakie nie :sad:

co coczywiscie nie zawsze musi okazac sie prawda w prawdziwym zyciu :evil:

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
to jak w końcu mam w nie wierzyć czy nie bo już sama nie wiem....??
w sercu dziewczyny gdy położysz je na dłoń na pierwszym miejscu chłopak a przed nim tylko koń... :*

didi112

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
o to pisze o naszych znakach (np.):
To ciekawa para, ale wiele musi przejść, aby coś z tego wyszło. Może połączyć ich wielka, ale krótka namiętność. Radość i optymizm Pani spod Lwa może zafascynować Pana Koziorożca. Pani Lew może zainteresować się chłodnym, milczącym i trudnym do zdobycia Panem Koziorożcem, ale nie na długo. Jego skromność może być dla niej pewną odmianą. Nie jest jednak dla niej wystarczająco towarzyski i radosny. Męczyć ją będą jego narzekania i obsesja oszczędzania. Pan Koziorożec natomiast nie będzie umiał zrozumieć potrzeb partnerki spod Lwa. Zamiast pochwalić, skrytykuje jej postępowanie. Oboje będą dążyć do osiągnięcia władzy i majątku, ale każde inną drogą. Aby sobie nie przeszkadzać, powinni stworzyć kodeks postępowania, którego ściśle będą przestrzegać na gruncie domowym, towarzyskim i zawodowym.

i co ja mam o tym myśleć...?? :evil:

przed chwilą znalazłam troszkę lepszy:

Umiarkowany klimat. W tym związku nie będzie wzlotów i upadków. Ich życie będzie przebiegało raczej umiarkowanie. Muszą jednak przypaść sobie do gustu. Bez wzajemnej fascynacji i zrozumienia nic z tego nie będzie. Nieco chimeryczna i dramatyczna Lwica znajduje przeciwwagę w zawsze stanowczym i konsekwentnym Koziorożcu. On zawsze jest przewidywalny, nie potrafi zaskakiwać. W jego naturze nie leży również zdrada. Ta cecha bardzo odpowiada trochę zaborczej i zazdrosnej Pani Lew.

Panowie z Koziorożca bywają nieufni, z dystansem podchodzą do nowych znajomości, zwłaszcza z kobietami. Trzpiotowate i krzykliwe istotki nie robią na nich najlepszego wrażenia. Co innego szyk i elegancja. Lwy potrafią być świetnymi aktorami. Jeśli Lwicy zależeć będzie na względach Koziorożca, potrafi po mistrzowsku odegrać rolę takiej kobiety, o jakiej on marzy. Oczywiście do pełnej harmonii w tym związku prowadzi długa i ciężka droga.

Obydwoje to okropne uparciuchy. On konsekwentnie i cierpliwie dąży do wytyczonego celu, ona niewzruszenie tkwi przy swoim stanowisku. Jeśli okaże się, że jego cel i jej stanowisko do zupełnie niezgodne kwestie, pojawi się problem. Obydwoje linę argumentów będą przeciągać na swoją stronę. W sypialni dominuje Ona.

W wielu przypadkach dobrze się uzupełniacie. Ty Koziorożcu tonujesz czasem szalone wyskoki swojej wybranki. Ty Lwico potrafisz dodać mu wiary we własne siły i możliwości.

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
ja mam horoskopy centralnie w zadzie :evil:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Madzix

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 83 postów
  • Miejsce zamieszkaniaz miasta
eee, ja tam nie wierze w atkie glupoty. gdybym miala sie jeszcze martwic tym ze nie pasuje do swojego chlopaka bo znaki nam sie nie zgdadzaj to chyba bym zwariowala :evil:
naprawde, Didi, to jakas sciema!
oddychaj dla mnie

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów
Ja będę szczera i powiem że czasami wierzę w horoskopy i nawet parę razy zdarzyło mi się że One się sprawdziły....
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

nataliee

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów
Szczerze mówiąc to nie wierze w takie horoskopy typu: na jeden dzień, na cały tydzień albo miesięczne czy też roczne :???: :evil: Jeżeli chodzi np. o opis charakteru danego znaku zodiaku to czasami sie zgadza, może nawet duża część :sad:
Koń słowem malowany...

Patiszonekk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
szczególnie panna się zgadza ze mną. Lubiąca porządek, spokojna itp. Ja i Panna? chyba żart. A jednak nie

Koniusek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
ja zawsze czyutam dwa Raka i Lwa, a z takiej racji, że urodziłam się 21 lipca niedługo przed północą a zodiakalny Lew zaczyna się 22 lipca xD I zawsze albo jeden albo drugi się sprawdza :evil::) i dlatego w nie wierzę :sad:
regata.fbl.pl
;**

Omlecik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6688 postów
Prawda jest taka, ze jak przeczytasz horoskop nie Twojego znaku, tylko jakiegoś innego, to jest takie samo prawdopodobieństwo, ze Ci się sprawdzi.

Co do horoskopów ogólnych, to ja mogłabym być każdym z opisanych znaków, poza panną, bo porządek to nie jest moja mocna strona. Ale i tak kilka cech by się zgadzało. Zresztą, ja w ogóle nie mam "baraniego" usposobienia, podobno są to trudne osoby, o silnym charakterze itp - ja, silny charakter, śmiechu warte :sad:

Dlatego podzielam zdanie Kermita, mam je w zadzie :evil:
I am Jose Jalapeno...on the stick

Koniusek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
hmm no w sumie gdyby sie głębiej nad tym zastanowić to racja :evil:
regata.fbl.pl
;**

madziadur

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7159 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRybnik
Ja jestem panną i co mi po tym? O porządek nie dbam, jest to jest, a nie ma to nie ma :evil:
Trzeba wciąż w górę iść, choć męczy nas życie... a jeśli przyjdzie paść, to paść dopiero na szczycie!

zarzarrosa

Advanced Member

• Moderator
  • 4215 postów

Cytat

ja mam horoskopy centralnie w zadzie :???:
podpisuję się pod tym całą klawaiturą :evil: horoskopy to bujda na kółkach. tak samo jak przechodzenie pod drabiną, znajdowanie guzika, tłuczenie lusterek, czarne koty, itd to są zabobony i nic więcej :)
ja jestem bliźniakiem i nawet nie wiem czym się charakteryzują w horoskopach bliźniaki :cool:

PS: w czarne koty nie wierzą ale mimo wszystko dla świętego spokoju jak mi przebiegnie drogę to splunę przez ramię :)

madziadur napisał:

Ja jestem panną
to niedługo masz urodziny :) czyli bedzie imprezka :sad:

madziadur

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7159 postów
  • Miejsce zamieszkaniaRybnik
Tak urodziny już blisko, zapraszam :evil:
Trzeba wciąż w górę iść, choć męczy nas życie... a jeśli przyjdzie paść, to paść dopiero na szczycie!

Omlecik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 6688 postów
Ja w czarne koty nie wierze, bo sama miałam :sad:

A co to za czary, ze znajdowaniem guzika, bo nie znam? :evil:
I am Jose Jalapeno...on the stick

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych