Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

czy wierzycie w horoskopy??

120 odpowiedzi w tym temacie

dzienna

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniadzienna
ja nie wierze, ale czytam :D

pennka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniapennka
chyba jak większość :D

Wyświetl postUżytkownik dzienna dnia 07 luty 2016 - 10:29 napisał

ja nie wierze, ale czytam :D

ajdenn

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaajdenn
Ja czytam horoskopy a co więcej, kiedy piszą że w jakiś dzień powinnam uważać to biore to pod uwagę!

weroblok

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSczytno
Wszelakie horoskopy w gazetach to stereotypowe rzeczy. Dlatego jednym się sprawdzają, a drugim nie. Jednakże są ludzie, którzy urodzili się np. w pełni i nawet największy twardziej stereotypowe urodzony w pełni staje się wrażliwy. Wierzę w horoskop, który sama sobie wyliczam.
pity 2015 ng - darmowy program do rozliczeń podatkowych

hucfrania

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
Jak pracowałam w gazecie to to był zawsze największy dla dla prowadzących numer. 'Horoskopy' były układane pod kolegów w redakcji - jak sie kogoś nie lubiło, to mu sie fundowało chorobę lub biedę.

trubadulex

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ja wierzę. Kiedyś w horoskopie przeczytałam że coś złego mnie czeka. Kiedy wróciłam do domu okazało się, że brat nie zamknął balkonu i kot wyskoczył z trzeciego piętra( na szczęście nic się mu nie stało). Od tamtej poru dbam o to by mojemu kotu nic się nie stało i zakupiłam produkt w postaci siatki dla kota w sklepie http://www.siatkidlakotow.pl/
, która chroni go przed wypadnięciem z balkonu
:)

gaskoczo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOlsztyn
a ja tam wierzę w horoskopy, tylko nie takie z gazety czy z internetu. Tylko takie prawdziwe od wróżki. Moim zdaniem sprawdza się dużo informacji, przynajmniej u mnie. W moim przypadku skuteczność jest 98% więc bardzo dużo.

pretunos

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
dziwna sprawa, bo generalni nie wierzę w horoskop, a jednak jest jedna z pierwszych rzeczy, którą czytam w gazetach i jakoś przekładam to co czytam na swoje życie... Dołączona grafika

a najczęściej to w przypadku tych horoskopów, które już były... np czytając stare gazety u fryzjera

fratunias

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejsce zamieszkaniaMalbork
Proszę pamiętać, że w tej branży jest więcej szarlatanów, niż w jakiejkolwiek innej. Jest to spowodowane brakiem dobrego prawa, regulującego tę działalność. Kiedyś (w średniowieczu) podobna sytuacja miała miejsce w przypadku nawet tak szacownych zawodów jak medycyna, którą mógł praktykować każdy, kto czuł taką potrzebę. Ponieważ dawno zrobiono z tym porządek, dziś szarlataneria medyczna praktycznie się nie zdarza. W branży wróżbiarskiej sytuacja na razie przypomina wolną amerykankę, stąd moje przestrogi.

kamala

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Absolutnie nie, w większości to co wydarzy się w naszym życiu jest zależne od nas ;)

roxaroza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
Ja wierzę jednak ...Wszelakie horoskopy w gazetach to stereotypowe rzeczy. Dlatego jednym się sprawdzają, a drugim nie. Jednakże są ludzie, którzy urodzili się np. w pełni i nawet największy twardziej stereotypowe urodzony w pełni staje się wrażliwy. Wierzę w horoskop, który sama sobie wyliczam. Mam swój teleskop i nim sprawdzam co może ewentualnie mnie spotkać.

mamakizio

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Ja to bardzo wierzę, bo mi się dużo sprawdza. Aż jestem w szoku czasami...

Zielonka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 35 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBydgoszcz
Nie wierzę w takie rzeczy. Pewnie, czasem coś z horoskopu się "sprawdzi", no ale kiedyś w końcu komuś musi, biorąc pod uwagę, ile osób ma ten sam znak zodiaku. Jak ktoś już tu pisał, horoskopy to bujda na resorach pisana przez znudzonych dziennikarzy.

alicioq

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaMalbork
Większej różnicy nie ma, czy paczymy(!) w kolorowe gazety czy biblię... rzucanie na kogoś czarów, posypywanie magicznymi proszkami czy polewanie wodą i odprawianie egzorcyzmów; odprawianie modlitw czy wypowiadanie magicznych zaklęć

anglaxek

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaGdynia
horoskopy to nie bzdury, horoskopy z gazety i internetu to bzdury. określanie czyjegoś losu tylko na postawie POŁOŻENIA SŁOŃCA W ZNAKU, śmieję się zawsze gdy to czytam.

merida87

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
Tych gazetowych nie warto traktować na zbyt serio. W innym przypadku część z nas co miesiąc spotykałaby miłość swojego życia lub wygrywała fortunę :D.

Qulka9112

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniaSopot
Nie wierzę nigdy mi się nie sprawdzały :D

maaritt

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
ja nie wierzę w żadne horoskopy ani liczby, karty i gwiazdy

koffinkka

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Miejsce zamieszkaniakoffinkka
oj niestety nie wierzę :)

polsatowsko

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
nie bo to zmyślone i denne bajee wymyślane najczęściej przez starsze panie które nie mają co rocić i udają że są fajne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych