Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

czy wierzycie w horoskopy??

183 odpowiedzi w tym temacie

Seduza

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Jak można wierzyc w coś napisane od tak ? wierzyć można w to ze sami wykuwamy swój los
www.wymianarozrzadu.com.pl

Onibaba

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska
Dla mnie horoskopy mogą nie istnieć. Kiedyś czytałam ale przekonałam się, że nie sprawdzają się i nie ma sensu zawracać sobie głowy tym co ktoś napisał. Trzeba trzezwo myśleć i podażać wyznaczoną ścieżka robiąc codziennie kroczek w przód.
www.wymianaklockow.pl

Daria_K

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
W horoskopy nie warto wierzyc.Moim zdaniem to wymysł tych którzy chca na nas zarobić. Nie warto równiez chodzić do wróżki, bo to starta pieniędzy. Tacy ludzie zarabiają na naiwności i łatwowierności. Osobiście nigdy nie zostałabym wrózka ani nie wierzę w żadne horoskopy. To wielka bujda.

konik5

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Ja także uważam że horoskopy to jedna wielka ściema, a poza tym grzech. Od czasu do czasu przeczytam sobie horoskop ale tak po prostu aby zobaczyć co za głupoty tym razem napisali:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych