Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Janczewo

27 odpowiedzi w tym temacie

Kaczor

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 527 postów
  • Miejsce zamieszkaniaxyz
Pawel nie rzucaj finansowymi ogolnikami, bo to jest bezsensu. Sam wiesz jak ciezko jest zorganizowac zawody i znalesc osoby, ktore chca sie meczyc z organizacja zawodow. Zamiast calowac po nozkach SK Bielin, ze chce przyjac zawodnikow po raz ostatni w tym sezonie, to Ty jeszcze przesmradzasz. Jak mowilem: jezeli jest to tak wielki problem, zrob zawody w srodku polski, z pewnoscia ludzie sie uciesza.
I nawiazujac do przedmowcy: burzmy sie i marudzmy dalej, a najblizsze zawody beda w Kladrubach :/
Wyobraz sobie, ze nie tylko odleglosc jest problemem. Niektorzy ludzie maja jeszcze obowiazki rodzinne, zawodowe, szkolne itd itp. Mi termin Bielina koliduja z zajeciami na uczelni i z praca. I co mam zrobic w zwiazku z tym? Pisac smetne posty na forum jak mi zle i jaki swiat jest niesprawiedliwy? A moze lepiej zaczac kombinowac tak, by pogodzic jedno z drugim? Nie musisz mi odpowiadac na te pytania, bo dla mnie odpowiedz jest oczywista.

ps.
nie odpowiedziales na moje pytanie z poprzedniego postu.

Madzia:)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Miejsce zamieszkaniaokolice ZG
Pan Waldek Kaczmarek jest reprezentantem Bielina i jeździ na każde zawody i ma wszędzie daleko to chociaż raz my pojedźmy do niego na zawody
Córka S nr 1

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Proszę trzymać się tematu, inaczej zostaną wyciągnięte konsekwencje :oops:
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Magellan

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
Kermitku, jeśli juz to wyciągaj koŃsekwencje :oops:
A Wy chłopaki ogarnijcie sie obydwaj, bo ja nie będę wyciągął niczego tylko wezmę na kolano jednego i drugiego i klapsa przyłoże :mrgreen: :wink: :cool:

Kogutos :D

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Miejsce zamieszkaniaokolice Lodzi
panowie dajcie sobie po razie i rece na zgode , niech te zawody uplyna w milej atmosferze... :oops:
Tu co wieczor piatek wieczor.... ;)

zarzarrosa

Advanced Member

• Moderator
  • 4215 postów
już jestem :cool:
koŃsekwencje w postaci usuniętych postów wyciągnięte :mrgreen: proszę o spokój i pisanie na temat

a w celu rozwiązania konfliktu sugerowałabym metodę kogutosa :oops: a jak nie to Magellan to załatwi :wink:
Mądry wie co mówi, głupi mówi co wie.

polklub

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 34 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWielkopolska
Zgadzam się z Madzią:oops:. Pan Kaczmarek jeździ na każde zawody i zawsze ma daleko, więc chociaż raz do niego pojedźmy.

Niciarka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
ech no daaaaleko ale coś sie wymyśli mam nadzieje :oops:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych