Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Gdzie szukać/kupić klacz xx?

53 odpowiedzi w tym temacie

in.

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 17 postów
w Kozienicach można trafic na dobre konie praktycznie wszechstronne, na matki, do małego sportu, do rekreacji. polecam

elwira

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
http://skstrzegom.pl...ogsection/3/20/
http://www.konie.damis.pl/sprzedaz.htm
Listy koni i kontakt do stadnin.
Zdjęcia z wyścigów konnych
www.facebook.com/finiszpl

xxgreeysxx

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 288 postów
  • Miejsce zamieszkaniaBrzeg
Ja swoją xx kupiłam z Jaroszówki. Tam było więcej klaczy. Np gniada po Delatorze, 3 letnia nie ujzezdzona za 3 tys.!! I kilka innych, ujezdzonych, nie ujezdzonych, mlodych i starych itp...bardzo tanio a konie świetne, naprawdę polecam.
Greys

greg

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 653 postów
  • Miejsce zamieszkaniapomorze
jak co roku po aukcji będą zupełnie inne ceny a koni jest dużo i naprawdę niezłych , jak ktoś chce naprawdę kupić to mogę parę namiarów podać ;)
"Dosiadajcie klaczy, bo grzbiety ich niosą sławy, a brzuchy ich kryją skarby. .."

platynka17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Miejsce zamieszkaniamielec
kiedy bedzie aukcja na słuzewcu?? jesli mozna spytac..

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
w tym roku sezon wyścigowy jest dłuższy wiec aukcja przypadnie na sam koniec pazdziernika lub początek listopada
arkady66

platynka17

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • Miejsce zamieszkaniamielec
dzięki;)

biedrona.145

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1562 postów
w tym roku jest rowniez aukcja m.in. klaczy xx w golejewku przede wszystkim roczniakow http://skgolejewko.pl/aukcja/2009/
jesli jest ktos zainteresowany
"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń, na pierwszym miejscu chłopak, a przed nim tylko koń"

AleksandraAlicja

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Miejsce zamieszkaniaJaszczembie ;-)
A po odsadka-klaczkę to do kogo się uśmiechnąć?

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
dzisiaj masz aukcję na słuzewcu roczniaków ... ok 50-80 sztuk ...
ale znając życie znowu każdemu nie po drodze ...
o aukcji wiadomo jest przynajmniej od kilku tygodni ...
ceny napewno nie będą powalające patrząc na wczorajsze uzyskane ceny za 3-4 latki ...
arkady66

AleksandraAlicja

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
Dokładnie 16 klaczek rocznych. Ale masz rację- Służewiec mi nie po drodze :lol: Swoją drogą- o aukcji wcale tak głośno nie było, w każdym bądź razie ja dużo spędzam czasu na grzebaniu w necie, a o aukcji dowiedziałam się przypadkiem, zaglądając na stronę Widzowa. Zdecydowanie za późno, by organizować urlop i wyjazd. Ale przynajmniej po pochodzeniu koni wiem, które hodowle wystawiły roczniaki na aukcji i zawsze można się do nich uśmiechnąć ;)

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
zawsze można się uśmiechnąć tylko należy się śpieszyć aby cię wiosna nie zaskoczyła ... hahah .... nie wiedziałem żeby przyjechac do warszawy na słuzewiec na dwie godziny trzeba się szykowac i brać urlop ...
ja jakos nie mam takich problemów ... konia kupuje maksymalnie w godzine i nigdy jeszcze jak żyje żadnego nie oglądałem ...

16 klaczek moze i było wystwionych ale do wyboru było grubo ponad 50 szt ...
arkady66

AleksandraAlicja

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów

arkady66 napisał:

zawsze można się uśmiechnąć tylko należy się śpieszyć aby cię wiosna nie zaskoczyła ... hahah .... nie wiedziałem żeby przyjechac do warszawy na słuzewiec na dwie godziny trzeba się szykowac i brać urlop ...
ja jakos nie mam takich problemów ... konia kupuje maksymalnie w godzine i nigdy jeszcze jak żyje żadnego nie oglądałem ...
Arkady, jakbym mieszkała w Warszawie, jak Ty, to też musiałabym wziąc urlop, by przyjechac nawet na 2 godziny- tak to jest, jak człowiek pracuje, wiesz? A ja do tego mieszkam kilkaset kilometrów dalej.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
to zamów u mnie roczniaka i ci go przywiozę
arkady66

KALFANYt

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Miejsce zamieszkaniadzikie pole
i to pokrojonego i zapakowanego w paczki, na zyczenie

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
a ty co śledzisz mnie ? ... hahaha
miałaś na myśli pokrojowo poprawnego i zapakowanego do bukmany ?
a jak sobie życzysz moze też być rozebrany na elementy ... za kasę to i ksiadz się modli ... to jest chyba jednak najbardziej popłatny zawód w naszym kraju oprócz sępów takich jak kalfajny którzy liczą że jak coś wypłaczą to dostaną gratis ... otóż ode mnie nic nie dostaną ...
arkady66

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Aleksandro byłaś ostatnio z tego co pamiętam na zakończeniu ZT ogierów w Książu. Orientowałaś się o roczniaki w Jaroszówce koło Legnicy? Z tego co pamiętam sprzedawali coś tam ostatnio.
Prawda najbardziej boli oszustów...

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
wszędzie sprzedają konie ... i młode i stare i tanie i drogie ... tylko nalezy spełnić dwa warunki ... pierwszy to mieć kase tak ok 2-3 tys pln a drugi warunek należy przyjechać po konia ... bez drugiego da się kupić ale bez pierwszego ani rusz ...
ale jak widac zakup konia dla jednych to kwestia kilku godzin a dla innych kilku lat ...
arkady66

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
W zeszłym roku była aukcja na Partynicach koni pełnej krwii. Kupujących dużo, transakcji żadnej. Ceny przystępne. Pókrew po torach teź sprzedawali. Podobno po aukcji część koni poszła.Ceny 4.5 - 6 tyś.Wywoławcze.
Prawda najbardziej boli oszustów...

Martunia005

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2134 postów
Myślę że warto tu zajrzeć: http://www.sk-iwno.c...?category_id=39 lub zadzwonić czy oprócz tych wymienionych koni na sprzedaż mają coś innego.
A miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych