Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Przydomek hodowlany WM

771 odpowiedzi w tym temacie

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
sakosabo, dzieki za wsparcie:) To o czym napisał Newis jest mało obiektywne., ale cóż....ma do tego prawo. Od tego jest forum, żeby wypowiadać swoje opinie.Newis nie znasz mnie i nie szufladkuj.

Newis napisał:

Sylwio, masz klapki na oczach, nie chcesz pewnych spraw widzieć, bo kupiłaś od niego konia.
Nie jestem zapatrzona w tę hodowlę a konia kupiłam bo jest bardzo dobrym materiałem na sportowca.Nie znam przeszłości tej hodowli i szczerze mówiąc mało mnie to interesuje. Znam natomiast teraźniejszość... i bardzo się cieszę, że nasze drogi się zbiegły.
Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
yyyy śnieg na pastwisku.. to to chyba nie jest lato.. chociaż tyle teraz anomali pogodowych, ze kto wie..

albo biedne konie z niedokarmienia i złych warunków bytowych juz białe kupy robią... :(

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
  • Miejsce zamieszkanialasu
to znaczy co ? że zima to nie jest naturalna pora roku dla koni?? marzną w kopyta i uszy czy jak?
Na marginesie :
czy wiecie że ilość siana wywiezionego jesienią ( w łowisku w którym nie występuje Jeleń ) do paśników, w celu dokarmiania saren jest taka sama jak ilość siana wyciąganego podczas czyszczenia tych że paśników wiosną ??
już Mąż

sb.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1923 postów

sakosabo napisał:

to znaczy co ? że zima to nie jest naturalna pora roku dla koni?? marzną w kopyta i uszy czy jak?

nie, nie. chodzi o to, że Newis napisała, że Sylwia widziała owe konie tylko latem. a latem, jak powszechnie wiadomo śnieg nie pada! ;d
Hlove (*)
1989 - 2007.

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów
Moze po prostu trochę się zmieniło. Ale ja zdania za nic nie zmienię o tej osobie i warunkach... Niezaleznie od tego ile będziesz wychwalac, koni pokazywać i nabijać się z innych. Nie będe też nikogo przekonywać do swoich racji. Basta.

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
Małgorzato ale to trzeba być niezłym świnią !! zbluzgać na publicznym forum anonimowo człowieka po czym jak dziad nie podjąć rzeczowej rozmowy na argumenty . Myśleć może każdy jak tam sobie chce ale wysyłać takie oszczerstwa ?? Są różne szkoły i inne koncepcje Hodowlane ale nikt nie może komuś wytykać że ma ,,brudne łapy i zasmarkane dzieci ''samemu mieć smród w majtkach .Taki gnój dla mnie nie mam żadnego poważania . Drwie z takich i pluje im w twarz .
Oczywiście to nie do Ciebie .
Znam Twoje zdanie i rozmawialiśmy już kiedyś o Tym . Mamy o ślązakach i Hodowli WM odmienne zdanie i szanuję Cię za to .
Wróćmy więc do meritum tematu czyli
Konie w wyczynowym bądź innym sporcie hodowli WM
już Mąż

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
:( nie znam Cię, ale zaczynam podziwiać.....za odwagę.

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów
Matką mojego konia jest klacz WM. Bardzo fajna klacz, mój zwierz jest w jej typie dokładnie. Po fajnym też ojcu. Ale hodowcą był zupełnie kto inny choc wychował się niedaleko miejsca urodzenia matki. Nigdzie nie dementuję, że w tej hodowli są złe konie, bo to nieprawda. Mają dobre papiery i są często z polikwidowanych hodowli dobre klacze. Mój zwierz ma świetny papier. I gdyby nie taki szczegół, że to ja na nim jeżdżę pewnie już byłby mistrzem świata :P Ma chłopak zadatki, powera w tyłku, każda przeszkoda to dla niego pikuś, a chociaż jest ogromny nigdy nie miałam problemów z odległosciami, świetnie się wszędzie wpasowuje. No i jest odpowiednio trudny do roboty :) Ramowy koń o nienajgorszym ruchu, kształtenj głowie i szyi. Miał iśc do zakładu, ma fajny eksterier, ale z pewnych powodów zmieniono decyzję :P

Drugi też fajny, ale bez jakichkolwiek literek WM w rodowodzie. Jeszcze lepszy power w tyłku :???: Ale jeździec ten sam :)

Ogólnie matka tego pierwszego ma literki WM, ale była z matek stadninowych właśnie. I moje konisko jest do niej bardzo podobne. Drugi jej syn, jak widziałam, mimo ze po innym ogierze, prezentował się też bardzo fajnie. Ale nie wiem co z nim się dzieje dalej.

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
Deya, a matka twojego zwierza po jakim jest ogierze?

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
skoki Algier WM -Wiesław Nowak
już Mąż

majewski

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze Zgorzelca
klacz Albania-WM rodzona siostra Algiera-WM jest po Poncz xo[Kwartet,Polisa po Ermitaż]od Alma xo[Flirt,Almeria po Wisus] założycielka rodziny w Polsce Agitacja po Awstriec imp. z Plewen

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
Dołączona grafika
To Carrefour-WM po Wanderfurst hod. W.Majewski

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
Dołączona grafika
Algier- WM
mam nadzieje, że jeździec sie nie wścieknie, że nie pytałam o zgodę....Ale ja w dobrej wierze :mrgreen:

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
ja szukałem po necie zdjęcia Algiera i miałem same tylko wyniki :mrgreen:
już Mąż

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów

Cytat

ja szukałem po necie zdjęcia Algiera i miałem same tylko wyniki

widać słabo.... :mrgreen:

majewski

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
W wynikach Algier-WM jest lepszy niż na zdjeciu

sakosabo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1733 postów
www.katarzynaboryna.pl/zoom_image.php?id_phot=5743
Magowski WM i Szymon Nachotko
Foto : Katarzyna Boryna

http://www.extrafotk...ia,album,157850
już Mąż

Deya

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 2445 postów

Sylwia S. napisał:

Deya, a matka twojego zwierza po jakim jest ogierze?

Japonia II WM jest po Ponczu :P We Wrocławiu troszkę go na zawodach widziałam. Poncz ma w rodowodzie Kwarteta. MM to Jokana po Kobryniu. Od strony ojaca- że się pochwalę - jest folblut North oraz znany Prom.

Mi się podoba to połączenie :lol:

Sylwia S.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Wanderfurst we własnej osobie- kwiecień 2009

majewski

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 253 postów
Przedwczoraj przeszedl pięćdziesiat kilka kilometrów pod wagą 120 kg po bruku asfalcie itp. pokrył 2 klacze dzisiaj powtórzył.Myślę,że naprawde jest twardy.Jest na gołej trawie.Pozdrawiam WM

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych