Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Czyżby wyprzedaż????

39 odpowiedzi w tym temacie

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Amatorskie Natolio są :arrow: I to na tym forum wypowiadają się osoby, które je organizują.Liczyłbym raczej nato, że stada się włącza.Niech dadzą choć teren.Jak np. w Książu.Bo stać je na duźo więcej.Za duźo osób z ministerstwa i różnych agencji chce żyć z tego typu zawodów.I to jest problem.A sama dobrze wiesz jak wyglądała organizacja MŚ w wykonaniu szefa ekpiy Polskiej.Że nie dostał przed kamerą w gębe to jest to conajmniej dziwne.Za to co zrobił z Książem takźe.
Prawda najbardziej boli oszustów...

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWyspa Wolin

Natalia D. napisał:

rzeba mieć nadzieję, że znajdą się osoby, które będą miały jeszcze chęć i zapał do organizacji takich zawodów, chociażby amatorskich.
jestem po wstępnych rozmowach z władzami Gminy Wolin, mamy piękne miejsce na maraton, wygospodarowany teren na którym będzie można zrobić czworobok. Pytanie czy będzie się chciało ludziom z Polski odwiedzić wyspę Wolin?????

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Ciężka sprawa edzia.Tak samo niewielu przyjeżdża na Olczę do Zakopanego w lipcu.Ale górale i tak posiadają duźe ilości zaprzęgów.Jeszcze ze śląska przyjadą z dalej juź nie.Koszta.

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Michał,
dzięki Michale,przynajmniej mamy jasność sytuacji. Szkoda bo te babraki ze Świnoujścia może by w końcu zobaczyli jak prawdziwy zaprzęg wygląda.
Zabrałam takiego jednego speca do Bielina na Finał Pucharu to myślałam,ze oczy pogubi biedny :arrow:
w totalne osłupienie wprowadziły go Gelderlandery

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Edzia nie mam zamiaru Cię odwodzić.Idea słuszna.Ale na skalę lokalną.Nie ogólnoplską.Bo to wymaga juź duźych nakładów.Zacznij od małych rzeczy żeby dojść do dużych :arrow: A nuź się przyjmie...Tak wszyscy zaczynają.

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
wielkie dzięki za słowa otuchy. wiem już jakimi kosztami musimy się liczyć , podpytała tu i tam, najwazniejsze ,ze jest dobra atmosfera w Gminie. A czy to od razu będą ogólnopolskie??? Pewnie sie od razu nie uda,ale mam zamiar chociaż powalczyć.

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
I bardzo dobrze!Trzymam kciuki mocno!Niedługo takie imprezy będą więcej dawać niź to co przygotuje PZJ.Oni zresztą niewiele potrafią.I to widać na przykładzie każdej innej imprezy prze nich organziowanej.Oni są tylko od brania kasy.

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Michale, wydaje mi sie ze komentarz na temat byłego szefa ekipy jest nie na miejscu, bo o tyle ile faktycznie "gafy" na MŚ byly Jego ewidentnym zaniedbaniem tak jesli chodzi o Stado Ksiaż to nie wyciagaj tak pochopnych wnioskow jesli nie znasz dokladnie sprawy... a niestety nie wszystko jest takie oczywiste jakby sie moglo wydawac.

Pozdrawiam k.

edzia 69

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 10033 postów
Powiem szczerze ,ze nagrody jaki zawodnicy odebrali w Finale Pucharu były w/g nas tak niskie,ze aż wstyd o nich mówic

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Nie na miejscu to były jego błędu.a za porządek w stadzie to on odpwoiadał.A narobił tylko bałaganu.Tak, że nie są to komemtarze pozbawione kkk sensu.Patrz logicznie i wyciągaj fakty.

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
akurat sprawe Ksiaz znam bardzo dobrze i to od wielu wielu lat.... i nie zamierzam co prawda wchodzic z Toba Michale w zadna dyskusje na ten temat ale moje wnioski sa trafne i ocena sytuacji obiektywna... to ze byl tak dlugo Dyrektorem a pozniej powiezono Mu takze funkcje Prezesa Spolki raczej o czyms swiadczy.. i raczej dziala na Jego korzysc.. a to co sie dzialo pozniej niestety nie jest Jego zasluga i mysle ze jest wiele osob ktore sa w stanie to potwierdzic ... ale raczej nie jest to temat o tym Panu... byloby tylko milo gdybysmy nieoczerniali bezpodstawnie ludzi tylko na podstawie informacji ktore do nas docieraja nie znajac calosci sprawy...

pozdrawiam serdecznie k.

p.s.
przepraszam za off

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Wiesz kkk ja teź znam sprawę książa nie od wczoraj.To, że powierzono mu funkcje i dalej się powierza świadczy niewątpliwie o braku znajomości tematu ludzi, którzy o tym decydują.Lub o dobrych koneksjach.Faktycznie miło by było gdybyś nie zabierała sprawy nie znająć je jednak dobrze.Szkoda, że myslisz inaczej.Bo widzę, że jednak brak Ci informacji.A dalsze decyzje tego pnan świadczą niezbicie o braku jakichkolwioek kwalifikacji zawodowych.i za co się płaci takim ludziom?

Cartago

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 40 postów
  • Miejsce zamieszkaniaOstrobudki
u ans też są organizowane zawody amatorskie..ja jeżdże sobie amatorsko powożenie zaprzęgiem jednokonnym i w moim terenie zawody zaczynając od końca kwietnia są prawie co tydzień aż do października, są to zawody jednodniowe, jedzie się tylko zręczność, choć w tym roku zorganizowano także jednodniowe rano maraton, a popołudniu zręczność ( wszystko na poziomie klasy N), nie płacimy ciężkich pieniędzy za startowe bo jest to ok. 20-30 zł, a nagrody zawsze też są jakieś choćby puchary i statuetki, ale także jakieś nagrody rzeczowe różnego rodzaju. U nas w zręczności można jechać obojętnie jaką bryczką...ja nie posiadałam w tym roku żadnej pokazówki więc jeździłam maratonówką i było dobrze, mało kto u nas na amatorskich jeździ pokazowymi bo kogo stać...mało kogo, ale zawody odbywały się naprawdę bardzo często i przy tym u każdego gościł uśmiech na twarzy i zadowolenie, bo atmosfera była zawsze wspaniała :wink: nie zależnie od pogody i zajętego miejsca

Natalia D.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów

Michał napisał:

Amatorskie Natolio są

Michale, wiem, ze są, ponieważ tez się bawimy w organizację takich matorskich zawodów :wink: Cieszy fakt, że są chociazby takie małe, ale, jak napisał ktos wczesniej, przez małe rzeczy dochodzi się do dużych. Na szczęście u nas w gminie, z której pomocą w przyszłym roku zawody odbędą się już po raz czwarty, pomysł się przyjął. Impreza sie rozrasta i czekamy na nastepną edycję, do której przygotowania już trwają :cool:
Pozdrawiam, N.

Michał

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5489 postów
Tylko się cieszyć i powinszować takiej konsekwencji :wink:

Natalia D.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
:wink:

paula_luzak

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • Miejsce zamieszkaniabydgoszcz
zastanawia mnie jedna rzecz: w kalendarzu PZJ na 2008 r. pod pozycją 47 widnieje informacja o ZOO - D w Gajewnikach, rozpoczynających się rzekomo 30 maja.
Jak to się ma do powyższych postów ?

Martucha

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
Paula pytanie za 100 pkt, gdzie znalazlas kalendarz skoro na stronie pzj-u go nie ma??
Jacek Kozłowski najlepszy zuzlowiec Polski!!!

paula_luzak

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • Miejsce zamieszkaniabydgoszcz
no właśnie jest Martusia.

Martucha

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
mozliwe, ale chyba dzialam na Macka telepetycznie bo nie zdarzylam post wyslac, a on dzwoni i pyta, czy chce kalendarz znac heh- a net mu nie dziala hehe. Dzieki Paula pozdr
Jacek Kozłowski najlepszy zuzlowiec Polski!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych