Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

FUNDACJA? CENTAURUS

165 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: CZY Centaurus powinien zostać skontrolowany? (15 użytkowników oddało głos)

CZY Centaurus powinien zostać skontrolowany?

1. tak (12 głosów [80.00%])

Procent z głosów: 80.00%

2. nie (1 głosów [6.67%])

Procent z głosów: 6.67%

3. nie wiem (2 głosów [13.33%])

Procent z głosów: 13.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

Monik

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejsce zamieszkaniaTarnobrzeg
Moze kiedys zaufasz kolejnej, trzeba dawać szanse:)
Będę w to wierzyć.
A przy okazji, ciesze sie, ze starasz sie pomagasz zwierzakom:)

kira

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
szczerze powiem , że do fundacji Centaurus nie widzę żadnego problemu ponieważ w 'mojej' stajni stoją dwa koniki są to koniki po przejściach ( kasztan i lola ) mimo faktu że te konie gdy przyszły do fundacji były całkiem dzikie fundacja oddala naszej stajni wstępnie ułożone i zadbane koniki kasztan był jednym z pierwszych koników uratowanych przez tą fundacje ( bynajmniej tak mi się fydaje ....) a lola została uratowana tak miedzy kwietniem a majem bo w czerwcu była już w świerkalańcu :smile:
"(....) z pasją oddająca się w płynnym takcie galopu giniesz w myślach i szepcie oddechu."

KALFANYt

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Miejsce zamieszkaniadzikie pole

kira napisał:

se fydaię
a po jakiemu to? :smile:

Barbara

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
Witam,
jeżeli temat stary, przepraszam, ale dla mnie jest stosunkowo nowy:(((
Fundacja Centaurus jest źle opisywana na forach od 2006 roku (jeśli dobrze się zorientowałam).
Zastanawiam się nad fundacjami, w tym Centaurusem.
Czy jak to na forach bywa, w opiniach przeważa jad i niechęć do ludzi? Np. wytykanie literówek:(((
Z czego wynikają opinie o tych fundacjach? Pisane na podstawie zjawiska, którego nie widziało się na oczy? Z rywalizacji? Z potrzeby zaistnienia w mediach?

Wiem, że to Wasze prywatne opinie i macie do nich prawo, ale skąd wiadomo czy ta, a nie inna fundacja jest czegoś warta, jeśli się tam nie bywało ani razu?
Zalewa nas fala informacji, bardzo często niesprawdzonych. Nikt z nas nie lubi być oszukiwany, to jasne. Piszę o tym, bo sama też nie mam zamiaru być naciągana na pieniądze pomagając zwierzakom. Ale skąd pewność, że te najbardziej według Was wiarygodne fundacje są transparentne, rozliczają się z funduszy (przed kim???), nie zamieszczają fałszywych informacji (np. siedziba bez adresu, notatki bez daty zamieszczenia).
Tak czy owak, rywalizacja powoduje to, iż fundacje nie są w stanie współpracować ze sobą...
Może się mylę.
W efekcie ofiarą rywalizacji padają zwierzeta... No tak.. i tak padają...

Bardzo uważnie sprawdzałam literówki, żeby nie robić komuś uciechy.
barbara

kermit

Advanced Member

• Moderator
  • 10172 postów
Tutaj toczą się dyskutuje na temat różnych fundacji ogółem:
http://swiatkoni.pl/forum/viewtopic.php ... 7&start=90
Moderator nie odpowiada na zażalenia w związku z otrzymanymi karami. Bierz odpowiedzialność za swoje wpisy.

Barbara

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaKatowice
Dziękuję za informację.
Pozdrawiam
barbara

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych