Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

1 %

25 odpowiedzi w tym temacie

Divers93

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPolska

Wyświetl postUżytkownik Artanis dnia 04 marzec 2013 - 12:34 napisał

1% podatku dla TERRA SPEI (forumowa Dorotek) - Komitet Pomocy dla Zwierząt "Przystań Ocalenie" nr KRS 0000015352 - dopisek DLA DORY
Tez na nich dałem swój 1%, co prawda nie jestem milionerem więc nie będzie to niesamowity zastrzyk gotówki dla fundacji

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja swój 1% przepiłem w zaprzyjażnioną sąsiadką ... fajnie było .. a dla potrzebujących mogę przekazać puste butelki ... amen
arkady66

agnieszka77

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 30 postów
witam potrzebuje telefon do arkady66 bo mam sprawe

kasiamrr

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Ja oddaje 1% jednak ludziom. A koniki - staram się im sama pomóc w stadninie. Posprzątać, nakarmić. Mimo całej mojej miłości do zwierząt myślę, że są bardziej potrzebujący - dzieci, umierający.

arkady66

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 7387 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ja jestem realistą i nikomu nie oddaję 1% .... w zeszłym roku przepiłem jeden procent z sąsiadką a w tym roku z gejem sąsiadem ( to takie modne i chciałem być trendy )
arkady66

Tomek78

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
W tym roku oddałem 1% na konie. Nie czuję się z tym źle, owszem - są może i bardziej potrzebujący, ale w takim wypadku musiałbym zrezygnować z pasji (pieniędzy wydawanych na nią) i dać potrzebującym? Chyba nie tak ma to funkcjonować :P

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych