Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Klub Champion Łódź

21 odpowiedzi w tym temacie

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
  • Miejsce zamieszkaniaze wsi
W Ciosnach jest klub jeździecki Champion Łódź, który zajmuje się Długodystansowymi Rajdami Konnymi, jeździ tam najlepsza polska zawodniczka w/w dyscypliny... Tylko tyle mi wiadomo :wink: . Czy ktoś z Was tam jeździ bądź zna ten ośrodek? Czy organizują tam też "rajdy rekreacyjne"? Jest to nie daleko mego miejsca zamieszkania, więc jestem zainteresowana czy zajmują się tym dodatkowo. Będę wdzięczna za odpowiedź.
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni"
Terry Pratchett "Muzyka Duszy"

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
nie zajmuja sie rajdami rekreacyjnymi, prowadza treningi koni, maja swoich zawodnikow, przygotowuja araby do pokazow

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Tak też myślałam, ale miałam nadzieje, że prowadzą też takie jazdy. :wink:
"Istnieje taki typ dziewczyny, która - choć niezdolna do posprzątania własnego pokoju, nawet pod groźbą noża, będzie walczyć o przywilej spędzenia całego dnia na wygarnianiu gnoju ze stajni"

Sasetka;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 60 postów
Kkk a ty co taka poinformowana...? :roll: :wink:

overo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
jesli mowimy o tym klubie co mysle to on jest w Łodzi przy stawach Stefańskiego a nie w Ciosnach:) .... chyba że sie przenieśli..... kiedyś tam jeździłam ale oni rajdami rekreacyjnymi się faktycznie nie zajmują....ewentualnie zwykłe jazdy, czasem wyjazdy w teren.... ale jak chcesz tam trenować to po prostu zadzwoń albo się wybierz i zapytaj.... ja dawno już tam nie byłam.... ale być może jest taka opcja:) powodzenia i pozdrawiam:)

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów

overo napisał:

jesli mowimy o tym klubie co mysle to on jest w Łodzi przy stawach Stefańskiego a nie w Ciosnach:)
Mi chodzi o ten klub, gdzie trenuje Beata Dzikowska. Zajmują się Endurance. będą tam w lipcu Mistrzostwa Polski w Rajdach długogystansowych itp. zawody.

majeczka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
nie zajmują się rekreacją. niedawno wykończyli superową stajnie z extra halą i genialnym podłożem. Z arabką myślę że Ci pomogą jeśli chodzi o treningi sportowe
konie-moja pasja-moje życie

overo

niemowlak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
aha no to sie przeniesli widocznie albo tylko Beata... pozdrawiam:)

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Macie jakieś opinie na temat tej stajni? Piszcie rzeczy pozytywne jak i negatywne. Proszę.

majeczka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Miejsce zamieszkaniaWarszawa
overo, przenieśli się bo zrobili mega śliczną stajnie
paula;), genialny ośrodek, świetni ludzie, z pasją, profesjonaliści, same superlatywy!!!!
konie-moja pasja-moje życie

kkk

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
Sasetka;),

bo znam stajnie i ludzi :mrgreen:

aha.. polecam strone http://www.endurance.com.pl

paula;)

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 3805 postów
Dzięki wszystkim :mrgreen:

Saszetka

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 173 postów
Mnie się również wydaje, że w okolicach Łodzi (i nie tylko) to najbardziej profesjonalny ośrodek sportowy (rajdy). Widać to przede wszystkim po wynikach. Pozdrawiam wszystkich a właścicielce ośrodka życzę samych sukcesów.

Seishin

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 899 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
ośrodek jest w ciosnach. klub zmienił swoją siedzibę już dość dawno. mają swoją stronę internetową http://www.endurance.com.pl/
byłam tam osobiście. jeszcze zanim powstała hala. w trakcie budowy i po ;) stajnie i hala - rewelacja! na stronie są zdjęcia, a jakby ktoś chciał to sama też coś mam.
jest to profesjonalny ośrodek. zawodnicy i konie utytułowani, wyniki nie tylko w kraju :roll:

aaa taka rada... wydaje mi się, że zanim tam pojedziesz to lepiej najpierw zadzwonić :???:

shakeyourbody

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 43 postów
Czy ktoś z Was orientuje się czy można tam wstawić normalnie konia i jaka jest cena hotelu??

Pozdrawiam!
With the horses that you ride
And the feelings left inside
There's a time you need to leave it all behind.

salkada

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 490 postów
shakeyourbody, najlepiej tam zadzwonić.
Jak byli przy Stawach Stefańskiego było kilka prywatnych koni, przynajmniej przed "wybuchem nieporozumień". Aktualnie niestety nie wiem, jak się sprawy z pensjonatem mają.
Jak zadzwonisz otrzymasz na 100% pewną informację. Szybciej, pewniej :grin:
99% problemów z komputerem jest gdzieś między klawiaturą a krzesłem

Agulaj79

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 5422 postów
kiedyś uczyłam się jeździć w starym championie ale jeszcze przed wybuchem nieporozumień o których nie miałam pojęcia. miłe wspomnienia z lat nauki. wiecie może dlaczego tam się przenieśli?

Billi-44

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Miejsce zamieszkaniaPodlesie wysokie
sadze ze konie prywatne mozna tam wstawic bo jak tam ostatnio bylem to mieli cos pensjonatowegoAco do ceny to najlepije bylo by sie z nimi skontaktowac..
Wlasnie, jakie nieporozumienia??

PS: nr do nich jest na stronie champion stabne(wspisz w google)

Indzoyana

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 96 postów
Odświeżam :D i co wie ktos ile kosztuje hotel dla konia?

justhorse

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 26 postów
  • Miejsce zamieszkanianieznane :D
w granicach 1000zł ale nie mogę powiedzieć czy tak jest na 100%. jedynie wiem, że cięzko jest tam o miejsce ponieważ sporo koni tam mają :D Ośrodek znakomity, ludzie znakomici, miła rewelacyjna atmosfera i pełen profesjonalizm!!!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych