Skocz do zawartości

Welcome to Świat Koni
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

pas/podkladka?

4 odpowiedzi w tym temacie

marciaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 82 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
gdzie mozna sie zaopatrzyc w podkladke pod uprzaz? (konkretnie pod piers ale pewnie sa zestawy pod piers i na kark- tez pauje) taka z sympateksu np, chyba jest najbardziej wytrzymala... ktos zna jakis sklep ktory prowadzi sprzedaz wysylkowa takiego sprzetu? kupowalam kiedys na targach w poznaniu niestety juz jest w takim stanie ze trzeba koniecznie chlopcom zmienic a nastepne targi w grudniu... pomozcie prosze... :twisted:

bear

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Miejsce zamieszkaniawarszawa
to sa dwa różne pasy i nie spotkałam się aby były sprzedawane w komplecie. pod napierśnik i pod kandekiel, ten pod napierśnik jest po prostu dłuższy, ale skoro używałaś to zapewne wiesz, a można je kupić w Poznaniu w sklepie Pegaz to napewno bo samam zamawiałam i wysyłają za zaliczeniem pocztowym.

sa tez w sklepach internetowych tylko zwróć uwagę bo ten pod napierśnik o którym ja mówie kosztuję ok 200 zł, są tańsze ale moim zdaniem gorsze bo szybciej się "wybijąją" czy też wygniatają, no i śa wykonane z gorszego materiału:)

paula_luzak

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 89 postów
  • Miejsce zamieszkaniabydgoszcz
http://www.okser.pl/sklep/002-podklad-d ... 42d6b3f8a9

marciaa

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 82 postów
  • Miejsce zamieszkaniawielkopolska
mustang oferuje wlasnie komplety, przynajmniej tak to wyglada na ich stronie, ja na targach tez kupilam komplet na pere, znaczy sie 4 sztuki. i wlasciwie to te pojedyncze tylko na piers to lepszy interes bo te krotkie sa jeszcze w porzadku:) wielkie dzieki :twisted::-)

Martucha

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
Radzilabym tylko zmierzyc jak dlugie podkladki sa Ci potrzebne :mrgreen: bo dostepne sa o roznych dlugosciach, nie tylko krotsza pod kandekiel i dluzsza pod piers.
Jacek Kozłowski najlepszy zuzlowiec Polski!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych